Ibum Express 400mg 24 kapsułek

cena
9,69 zł
Producent Hasco
Pojemność 24 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancja czynna w 1 kapsułce: ibuprofen – 400mg.

Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E104, błękit patentowy E 131 (barwniki).

Wskazania

Ibum Express polecany jako środek przeciwzapalny i przeciwgorączkowy w objawowym leczeniu przeziębienia i grypy oraz jako produkt przeciwbólowy.

Działanie

Niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) nie tylko łagodzi stany zapalne, ale również działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Ta trójkierunkowość jest wynikiem blokowania enzymu (cyklooksygenazy prostaglandynowej, inaczej COX), który przekształca niektóre substancje obecne w organizmie w prostaglandyny. Duże powinowactwo ibuprofenu do COX sprawia, że Ibum Ekspress zwalcza ból już po kilkunastu minutach. Lek skutecznie łagodzi stany zapalne, przyspieszając ich leczenie. Dodatkowo działanie przeciwgorączkowe pozwala wspomóc objawowe leczenie przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: przyjmować 1 kapsułkę dawki początkowej. Kolejne dawki w razie potrzeby powtarzać co 3-6 godzin. Nie przekraczać 3 kapsułek (1200mg) ibuprofenu na dobę. Jeśli objawy nie ustępują po 3 dniach stosowania, dalsze przyjmowanie leku należy skonsultować z lekarzem.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ibum Express 400mg 24 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibum Express 400mg 24 kapsułek kupili także:

Hydrominum 30 tab

Przyczyn nadmiernego gromadzenia wody w organizmie może być wiele. Są to przede wszystkim nieodpowiednia dieta z dużą zawartością soli, styl życia- zbyt mało ruchu i dużo stresu. U kobiet woda gromadzi się w organizmie przed lub w czasie cyklu miesiączkowego oraz podczas stosowania antykoncepcji, czy hormonów. Zatrzymaniu wody w organizmie sprzyja też gorące i suche powietrze oraz wysoka temperatura.

Hydrominum zawiera naturalne składniki, których działanie eliminuje nadmiar wody z organizmu, wspomaga proces odchudzania i walki z cellulitem, przyspiesza detoksyfikację. Za usuwanie wody z organizmu odpowiada wyciąg z ziela nawłoci, pokrzywa i mniszek lekarski. Dodatkowo składniki te wspomagają wydalanie toksyn, pokrzywa dodaje również organizmowi energii i przyspiesza metabolizm tłuszczów. Wyciąg z winogron skutecznie wspiera proces odchudzania i walkę z cellulitem wodnym, który powstaje w wyniku zaburzenia krążenie krwi i limfy w tkankach, przez co płyn wypełnia komórki skóry tworząc cellulit. Wsparciem dla spalania tkanki tłuszczowej jest też opuncja figowa, która dodatkowo ogranicza apetyt. Zielona herbata będąca antyoksydantem, skutecznie chroni organizm przed wolnymi rodnikami.

Vichy Stress Resist Anti-Transpirant 72h roll-on przeciw poceniu 50 ml [16366]

Vichy deo stress resist to kosmetyk skuteczny w walce przeciw nadmiernemu poceniu oraz doskonałe rozwiązanie dla osób chcących połączyć skuteczność antyperspirantu ze szczególną tolerancją dla skóry. 

Vichy deo stress resist zawiera aktywne składniki, które przeciwdziałają nadmiernej potliwości, a także chłonne minerały. Dodatkowa obecność substancji i nazwie Perspicalm™ sprawia, że antyperspirant reguluje gospodarkę cieplną i pocenie się w chwilach stresu. 

Preparat działa do 72 godzin, a jego skuteczność zwiększa się z każdym użyciem. Tworzony na bazie wody termalnej z Vichy jest hipoalergiczny, bezbarwny, nie zawiera alkoholu ani parabenów. Konsystencja jest lekka, szybko się wchłania, nie klei i nie plami ubrań, wolno ją stosować także na dłonie i stopy. 

Tołpa dermo baby mini oczyszczająca woda micelarna 75 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.