Ibum 200mg 60 kapsułek

cena
14,49 zł
Producent Hasco
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancja czynna: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu: ból głowy, (w tym także migreny), ból zębów, bóle mięśniowe, kostne, stawowe, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, bolesne miesiączkowanie. Gorączka.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: bóle różnego pochodzenia, bolesne miesiączkowanie i gorączka: 200-400 mg (1-2 kapsułki), w razie potrzeby co 4-6 godzin. Kapsułki należy popić szklanką wody; stosować po posiłkach Leku nie należy stosować dłużej niż 10 dni w leczeniu bólu i dłużej niż 3 dni w leczeniu gorączki, bez konsultacji z lekarzem. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg.

Przeciwwskazania

uczulenie na składniki preparatu: ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, wrzody żołądka/dwunastnicy, perforacja bądź krwawienie z przewodu, pokarmowego, niewydolność nerek, wątroby lub serca, skaza krwotoczna, III trymestr ciąży, nie stosować równolegle z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2. preparat nie jest wskazany do stosowania u dzieci poniżej 12 lat.
 
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ibum 200mg 60 kapsułek

Joanna

ok,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibum 200mg 60 kapsułek kupili także:

Ziaja Dicloziaja żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g

Substancją czynną żelu Dicloziaja jest diklofenak dietyloamoniowy, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Składnik ten wykazuje przede wszystkim działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Podłoże żelu to mieszanina wodno-alkoholowa, dzięki której żel charakteryzuje się właściwościami kojącymi i chłodzącymi. 

Dicloziaja polecana jest dla osób, u których występują pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów. Doskonale sprawdza się w przypadku nadwyrężeń lub stłuczeń, w bólach pleców, czy chorobie zwyrodnieniowej stawów.


Dicloziaja jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym przeznaczonym do miejscowego stosowania o działaniu przeciwbólowym. Preparat w postaci żelu działa kojąco i chłodząco ze względu na wodno-alkoholowe podłoże, w składzie zawiera diklofenak dietyloamoniowy. 

Przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci powyżej 14 r.ż. Stosuje się go w przypadku miejscowego leczenia objawowego w stanach ostrego nadwyrężenia, przy skręceniach i/lub stłuczeniach spowodowanych tępymi urazami. U dorosłych sprawdza się w pourazowych stanach zapalnych więzadeł, ścięgien, mięśni i stawów będących wynikiem skręceń, nadwyrężeń i/lub stłuczeń. Ponadto niweluje bóle pleców, stany zapalne tkanek miękkich, zapalenia ścięgien (np. łokieć tenisisty) oraz łagodne formy choroby zwyrodnieniowej stawów. 

Witamina D3 2000 j.m. 60 tabletek Herbapol

Witamina D3 2000 j.m. w postaci tabletek powlekanych zawiera wysoką dzienną dawkę witaminy D3. Wspomaga utrzymanie zdrowych kości i zębów, wspiera odporność oraz prawidłowy poziom wapnia we krwi. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Wspiera prawidłowe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu, a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.