Ibufen dla dzieci Forte malinowy 100ml

cena
14,91 zł
Ilość:
Producent Polpharma
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

5ml zawiesiny 200mg ibuprofenu.

Wskazania

gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych; bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego); dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Dawkowanie

doustnie; dawkę leku określa się biorąc pod uwagę masę ciała i wiek pacjenta, zwykle stosowana pojedyncza dawka ibuprofenu wynosi od 7 do 10mg/kg mc., aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30mg/kg mc., podzielonej na 3 do 4 pojedynczych dawek. Minimalna przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami wynosi 6 godzin. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej. W celu dokładnego dawkowania do opakowania dołączony jest dozownik w formie strzykawki.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Ibufen dla dzieci Forte malinowy 100ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibufen dla dzieci Forte malinowy 100ml kupili także:

Groprinosin 250mg/5ml syrop zwiększający odporność smak malinowy 150 ml

Groprinosin syrop  
Lek w postaci syropu podawany u pacjentów z obniżoną odpornością, często zapadających na infekcje górnych dróg oddechowych. 

Substancja czynna (dawka: 250mg/5ml pranobeksu inozyny), która normalizuje wadliwą odporność komórkową i hamuje działanie wirusów, bakterii oraz grzybów, działa immunostymulująco i przeciwwirusowo. Nadmiar pierwiastka jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

Dawka odpowiednio dobrana do wieku, masy ciała i stopnia infekcji jest w stanie skutecznie poradzić sobie z drobnoustrojami wywołującymi choroby i osłabienie górnych dróg oddechowych a tym samym skrócić czas trwania choroby. 

Podaje się do kilku razy na dobę w równych dawkach.

Eye Q preparat na koncentrację 400 kapsułek

Eye q to suplement zawierający odpowiednio zbilansowane kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA, DHA) oraz omega-6 (GLA) z dużą zawartością EPA. 

Omega-3 DHA (kwas dokozaheksaenowy) to istotny składnik budulcowy tkanki nerwowej, zwłaszcza błon komórkowych neuronów. Kwas omega-3 EPA hamuje fosfolipazę, zapobiegając uwalnianiu DHA. EPA może przekształcać się w DHA i ulec wbudowaniu w błonę komórkową, ma też wpływ na przekazywanie sygnałów komórkowych pomiędzy komórkami nerwowymi 

Ważnym źródłem omega-3 w diecie są tłuszcze ryb morskich: halibut, makrela, śledź, szprot, łosoś atlantycki, sardynka oraz  słodkowodnych takich jak pstrąg, sum, węgorz. Dodatkowym źródłem tych kwasów jest siemię lniane, olej lniany, jaja, orzechy włoskie, olej rzepakowy, algi

Vigantoletten 1000j.m. 90 tabletek

Witamina D3 (cholekalcyferolu)  wpływa na pracę mięśnia sercowego, stymuluje wydzielanie insuliny, zapobiega stanom zapalnym, reguluje ciśnienie krwi i wzrost komórek. Niedobór witaminy D może być przyczyną wielu schorzeń.

Jednym z powodów zmniejszonej produkcji endogennej witaminy D jest zbyt krótkie przebywanie na słońcu, dotyczy to głównie pracowników biurowych. Ponadto na stan ten może wpływać ograniczone spożycie z pokarmem, otyłość, która przyczynia się do zaburzenia metabolizmu witaminy D1.

Vigantoletten doskonale sprawdza się przy zwalczaniu niedoboru witaminy D, w uzupełniającym leczeniu osteoporozy i w profilaktyce krzywicy. 


Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.