Ibufen Baby 125mg 5 czopków

cena
5,49 zł
Producent Polpharma
Pojemność 5 szt.
Postać leku Czopki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 czopek zawiera: substancje czynną 125 mg ibuprofenu oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego). Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, gardła i mięśni towarzyszące przeziębieniu i grypie, bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (nadwyrężenia, skręcenia), bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne, bóle zębów, w tym bóle na skutek ząbkowania, bóle głowy, bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Dzieci - maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 20-30 mg na kg masy ciała., podzielona na 3 do 4 pojedynczych dawek. Dzieci od 2 do 4 lat (waga 12,5 do 17 kg) 1 czopek 3 razy na dobę, w odstępach po 6-8 godz, nie więcej niż 3 czopki na dobę. Dzieci od 4 do 6 lat ( waga od 17 do 20,5 kg) 1 czopek 4 razy na dobę, w odstępach co 6 godz. nie więcej niż 4 czopki na dobę.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ibufen Baby 125mg 5 czopków

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibufen Baby 125mg 5 czopków kupili także:

Tantum Verde aerozol 30 ml

Tantum Verde to znany lek w aerozolu stosowany podczas infekcji górnych dróg oddechowych celem zmniejszenia obrzęku i bólu gardła. 

Zawiera w swoim składzie 1,5 mg chlorowodorku benzydaminy o najwyższej jakości (Producent zapewnia min. 99% czystości związku oraz produkcję wg najwyższych standardów unijnych). 

Produkt ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, miejscowo znieczulające i antyseptyczne a przy tym dobrze przenika przez błony śluzowe precyzyjnie gromadząc się w zmienionych zapalnie tkankach. Zarówno aerozol, jak roztwór, można stosować w przypadkach zapalenia błon śluzowych po radioterapii, po zabiegach operacyjnych w stomatologii i laryngologii, a także po intubacji. 

Dzięki precyzyjnemu, opatentowanemu aplikatorowi Tantum Verde może być stosowany także przez najmłodsze dzieci. Aplikator bezpiecznie rozpyla roztwór bezpośrednio na źródło bólu, a całe miejsce zapalenia jest równomiernie pokryte płynem z substancją czynną nie powodując dyskomfortu. Lek ma przyjemny smak, co jest szczególnie istotne przy dawkowaniu u małych pacjentów. 

I opakowanie zapewnia do 180 aplikacji leku. 

Nasivin Soft 0,025% aerozol do nosa 10 ml

Nasivin Soft 0,025 to produkt medyczny stosowany w stanach nieżytu nosa, w razie zatkanych zatok oraz infekcji połączonej z uciążliwym katarem. 

Preparat jest przeznaczony dla dzieci od 1 do 6 r.ż. 

Nasivin Soft jest sympatykomimetykiem, którego działanie polega na zwężeniu naczyń krwionośnych i zmniejszeniu przekrwienia błony śluzowej nosa, co znacznie ułatwia oddychanie. Dodatkowo hamuje nadmierne gromadzenie wydzieliny, poszerza przewody odprowadzające do zatok przynosowych i pomaga odblokować trąbki słuchowe. Preparat działa przeciwwirusowo, przeciwzapalnie, przeciwutleniająco i immunomodulująco, pomagając w leczeniu zakażenia bakteryjnego skoncentrowanego w zatokach. 

Wskazania do stosowania: 

- obrzęk błon śluzowych występujący w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, 

- naczynioruchowe zapalenie błony śluzowej nosa, 

- alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa, 

- zapalenie zatok przynosowych, 

- zapalenie trąbki słuchowej, 

- zapalenie ucha środkowego. 

Wygodny pojemnik jest zakończony dozownikiem, który precyzyjnie odmierza dawkę preparatu niezbędną do uzyskania optymalnego efektu udrożnienia nosa, który utrzymuje się do 12 godzin od zastosowania.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.