zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Humana Poland
Adres

Humana Poland sp. z o.o. ul. Chłodna 51, (XXXVI piętro) 00-867 Warszawa tel. +48 22 428 23 45, 698 887 802 e-mail: doradca@humana-baby.pl www.humana-baby.pl

Pojemność 400g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Skład

odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka z mleka w proszku, oleje roślinne, maltodekstryny, laktoza z mleka, substancja zagęszczająca: mączka z ziaren chleba świętojańskiego, węglan wapnia, emulgator: lecytyna sojowa, cytrynian potasu, ortofosforan wapnia, chlorek potasu, chlorek sodu, mieszanina witamin (wit. C, niacyna, wit. E, kwas pantotenowy, wit. A, wit. B6, wit. B1, wit B2, kwas foliowy, wit. K1, biotyna, wit. D3, wit. B12), L-tyrozyna, cytrynian sodu, węglan magnezu, tauryna, L-fenyloalanina, mleczan żelaza, L-tryptofan, tlenek cynku, siarczan cynku, siarczan manganu, siarczan miedzi, jodan potasu, molibdenian sodu, selenian sodu.

Wskazania

Humana AR jest specjalnym preparatem opartym o białka mleka, przeznaczonym do postępowania dietetycznego u niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań. Można podawać od urodzenia, jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią. 

Działanie

Specjalny składnik - mączka z ziaren chleba świętojańskiego gęstnieje w żołądku niemowlęcia, dzięki czemu pokarm jest w nim skuteczniej zatrzymywany. Zmniejsza to ryzyko powrotu pokarmu do przełyku i jego ulania na zewnątrz. Humana AR jest specjalnym preparatem opartym o białka mleka, przeznaczonym dla niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań.

Ulewanie przez niemowlęta niewielkich ilości pokarmu po posiłkach nie jest powodem do niepokoju. Jednak u niektórych niemowląt ta przypadłość występuje częściej. W tych przypadkach Humana AR może pomóc, łagodząc ulewanie.

Humana AR jest dobrze tolerowana i dostarcza dziecku wszystkich składników odżywczych i budulcowych, które są mu potrzebne do zdrowego rozwoju

Dodatkowe

Preparatu Humana AR nie stosować w nietolerancji mleka krowiego, alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i nietolerancji laktozy. 

Stosować tylko pod kontrolą lekarza.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Humana AR jest specjalnym preparatem opartym o białka mleka, przeznaczonym do postępowania dietetycznego u niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań. Można podawać od urodzenia, jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią. 

Działanie

Specjalny składnik - mączka z ziaren chleba świętojańskiego gęstnieje w żołądku niemowlęcia, dzięki czemu pokarm jest w nim skuteczniej zatrzymywany. Zmniejsza to ryzyko powrotu pokarmu do przełyku i jego ulania na zewnątrz. Humana AR jest specjalnym preparatem opartym o białka mleka, przeznaczonym dla niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań. Ulewanie przez niemowlęta niewielkich ilości pokarmu po posiłkach nie jest powodem do niepokoju. Jednak u niektórych niemowląt ta przypadłość występuje częściej. W tych przypadkach Humana AR może pomóc, łagodząc ulewanie. Humana AR jest dobrze tolerowana i dostarcza dziecku wszystkich składników odżywczych i budulcowych, które są mu potrzebne do zdrowego rozwoju

Dla kogo

dziewczynka chłopiec dziecko

Wiek

24-36 miesięcy 3-6 miesięcy 6-18 miesięcy 0-3 miesięcy 18-24 miesiący

Zuzanna
Odkąd je podajemy ulewanie faktycznie się ograniczyło. Warto spróbować, jeżeli wasz maluch ma podobny problem.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.