Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Humana Poland
Adres

 ul. Chłodna 51,  00-867 Warszawa

Pojemność 400g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Humana AR Expert mleko modyfikowanne przeciw ulewaniom od urodzenia 400 g Skład

Odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), skrobia, tłuszcz z ziaren palmowych, olej rybi, dwuwinian choliny, chlorek sodu, olej z Mortierella alpina, L-tryptofan, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, L-cystyna, Inozytol, chlorek potasu, cytrynian potasu, tauryna, tlenek magnezu, siarczan żelaza, L-karnityna, siarczan cynku, niacyna, kwas pantotenowy, witamina E, witamina C, tiamina, siarczan miedzi, ryboflawina, witamina B6, witamina D, witamina A, kwas foliowy, jodan potasu, siarczan manganu, witamina K, selenian sodu, biotyna, witamina B12.

Humana AR Expert mleko modyfikowanne przeciw ulewaniom od urodzenia 400 g Wskazania

Humana AR jest przeznaczone do postępowania dietetycznego u niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań i/lub refluksem żołądkowo-przełykowym. Humana AR jest odpowiednia dla niemowląt od urodzenia i może być stosowana jako jedyne źródło pożywienia do 6 miesiąca życia. Powyżej 6. Miesiąca życia powinna stanowić tylko część zróżnicowanej diety.

Humana AR Expert mleko modyfikowanne przeciw ulewaniom od urodzenia 400 g Działanie

  • zagęszczona formuła – używamy specjalnej skrobi kukurydzianej, która pęcznieje w płynie i zagęszcza pokarm, zmniejszając w ten sposób podatność na cofanie się treści z żołądka
  • lepkość w jelitach – Humana AR jest kompletną formułą ze skrobią oraz wysoką zawartością kazeiny, które zmieniają swoją strukturę w żołądku i nadają naturalną lepkość mleku
  • łatwa do użycia – Humana AR to zagęszczona formuła do żywienia, której zbilansowana kompozycja utrzymuje płynną konsystencję i jest łatwa do picia.

Humana AR Expert mleko modyfikowanne przeciw ulewaniom od urodzenia 400 g Dawkowanie

Wiek dzieckawoda (ml)Liczba miarekPorcja gotowego mleka (ml)Liczba posiłków-dzień
0-1 miesiącaZgodnie z zaleceniem lekarza lub położnej
2 miesiąc9031005-8
3 miesiąc12041306-7
4 miesiąć15051704-6
powyżej 4 miesiąca18062004-5
  1. Przegotowaną wodę wystudź do temperatury 507C i wlej mniej więcej połowę objętości wody do czystej butelki.
  2. Luźno napełnij załączoną miarkę Humana i wyrównaj nadmiar proszku. Odmierz do butelki odpowiednią ilość miarek.
  3. Zamknij butelkę i energicznie wstrząśnij, następnie dodaj pozostałą objętość wody i ponownie wstrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku.
  4. Nałóż smoczek na butelkę oraz sprawdź temperaturę przygotowanego mleka (37”C].

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Humana AR jest przeznaczone do postępowania dietetycznego u niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewań i/lub refluksem żołądkowo-przełykowym. Humana AR jest odpowiednia dla niemowląt od urodzenia i może być stosowana jako jedyne źródło pożywienia do 6 miesiąca życia. Powyżej 6. Miesiąca życia powinna stanowić tylko część zróżnicowanej diety.

Działanie

zagęszczona formuła – używamy specjalnej skrobi kukurydzianej, która pęcznieje w płynie i zagęszcza pokarm, zmniejszając w ten sposób podatność na cofanie się treści z żołądkalepkość w jelitach – Humana AR jest kompletną formułą ze skrobią oraz wysoką zawartością kazeiny, które zmieniają swoją strukturę w żołądku i nadają naturalną lepkość mlekułatwa do użycia – Humana AR to zagęszczona formuła do żywienia, której zbilansowana kompozycja utrzymuje płynną konsystencję i jest łatwa do picia.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.