Humana AntiColic proszek 300 g

cena
36,97 zł
Ilość:
Producent Humana Poland
Pojemność 300 g
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Specjalny preparat, przeznaczony do postępowania dietetycznego u niemowląt z problemami trawiennymi związanymi z wiekiem lub dietą, takimi jak wzdęcia, kolki i zaparcia. Dzięki specjalnej recepturze, jest bardzo dobrze tolerowana, smaczna i zawiera wszystkie składniki odżywcze i budulcowe potrzebne do zdrowego rozwoju

Działanie

Humana AntiColic zawiera w składzie specjalną, opatentowaną przez producenta strukturę lipidów z wysokim udziałem kwasu palmitynowego w pozycji ß, takiej samej jak w mleku matki.  Zapobiega to tworzeniu się mydeł podczas procesu trawienia i pomaga zapobiegać w formowaniu się twardych stolców. Może być podawana od urodzenia do zakończenia okresu karmienia butelką, jako uzupełnienie karmienia piersią lub jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią. W preparacie zawartość laktozy jest niższa niż w tradycyjnych mlekach dla niemowląt, dzięki czemu rzadziej dochodzi do wzdęć.

Dawkowanie

Preparat Humana AntiColic można podawać niemowlętom od urodzenia, jako wyłączny pokarm i małym dzieciom, jako pożywienie uzupełniające. Stosować tylko pod nadzorem lekarza.

Opinie o Humana AntiColic proszek 300 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Humana AntiColic proszek 300 g kupili także:

EMOLIUM Emulsja do kąpieli 400 ml

Emolient Emolium emulsja do kąpieli zalecany jest do codziennej higieny skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. Po zastosowaniu chroni skórę i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia, jednocześnie łagodząc już te istniejące. 

Emulsja długotrwale nawilża i natłuszcza skórę, tworząc na jej powierzchni aktywną barierę lipidową, która dostarcza w głąb naskórka lipidy i zatrzymuje wodę w skórze. Chroni skórę przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.

Podstawowym działaniem emulsji jest delikatnie mycie skóry, zapewniając jej zdrowe funkcjonowanie.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.