zdjecie zdjecie

Humana AntiColic mleko modyfikowanne przeciw kolkom od urodzenia 300 g

Producent Humana Poland
Pojemność 300g
Postać Proszek
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Wskazania

Specjalny preparat, przeznaczony do postępowania dietetycznego u niemowląt z problemami trawiennymi związanymi z wiekiem lub dietą, takimi jak wzdęcia, kolki i zaparcia. Dzięki specjalnej recepturze, jest bardzo dobrze tolerowana, smaczna i zawiera wszystkie składniki odżywcze i budulcowe potrzebne do zdrowego rozwoju

Działanie

Humana AntiColic zawiera w składzie specjalną, opatentowaną przez producenta strukturę lipidów z wysokim udziałem kwasu palmitynowego w pozycji ß, takiej samej jak w mleku matki.  Zapobiega to tworzeniu się mydeł podczas procesu trawienia i pomaga zapobiegać w formowaniu się twardych stolców. Może być podawana od urodzenia do zakończenia okresu karmienia butelką, jako uzupełnienie karmienia piersią lub jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią. W preparacie zawartość laktozy jest niższa niż w tradycyjnych mlekach dla niemowląt, dzięki czemu rzadziej dochodzi do wzdęć.

Dawkowanie

Preparat Humana AntiColic można podawać niemowlętom od urodzenia, jako wyłączny pokarm i małym dzieciom, jako pożywienie uzupełniające. Stosować tylko pod nadzorem lekarza.

Opinie o Humana AntiColic mleko modyfikowanne przeciw kolkom od urodzenia 300 g

Aneta

Naszemu maluchowi przyniosło sporą ulgę, kolki męczyły go jakoś po pierwszym miesiącu życia. Był okropnie rozdrażniony, nic innego nie pomagało. Dopiero ten produkt przyniósł jakąkolwiek pomoc. Warto mieć jeżeli dopiero urodził się wam bobas :)

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.