HUMANA 0 Mleko początkowe dla wcześniaków 400g

Nowa cena
cena
30,98 zł
Producent Humana Poland
Pojemność 400 g
Postać leku Mleko
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Przeznaczone jest specjalnie dla noworodków z niską urodzeniową masą ciała (wcześniaków) po osiągnięciu 1800 g. Może być stosowane jako uzupełnienie diety dziecka w czasie karmienia piersią czy karmienia mlekiem matki lub jako wyłączne karmienie preparatem – zgodnie z zaleceniami lekarza.

Działanie

Humana 0 to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Skład mleka Humana 0 uwzględnia podwyższone zapotrzebowanie wcześniaka na białko, wapń i energię oraz niedojrzałość procesów trawienia w tej fazie rozwoju noworodka z niską urodzeniową masą ciała. Mleko to można podawać stosownie do potrzeb wcześniaka, wg zalecenia lekarza.

Mleko modyfikowane Humana 0 zawiera łatwo przyswajalne węglowodany. Należy jednak pamiętać, że przy ewentualnych zaburzeniach tolerancji glukozy u dziecka, produkt można stosować tylko pod warunkiem stałej kontroli wskaźników przemiany materii. Tłuszcze, odpowiednie dla diety dziecka w tej fazie rozwoju, w tym LCP: długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, które występują w mleku matki. Jest to szczególnie ważne dla rozwoju noworodka z niską urodzeniową masą ciała, ponieważ w pierwszych miesiącach życia noworodek nie ma możliwości wytwarzania LCP w niezbędnej  ilości. W składzie mleka Humana 0 obecny jest również GOS: błonnik prebiotyczny – tzw. galaktooligosacharydy, które również występują w mleku matki.  Inne składniki, istotne dla rozwoju niemowlęcia z niską wagą urodzeniową: nukleotydy, białko, składniki mineralne, mikroelementy oraz witaminy – w odpowiednich proporcjach.

HUMANA 0 Mleko początkowe dla wcześniaków 400g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt HUMANA 0 Mleko początkowe dla wcześniaków 400g kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek
Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
Laktoferyna 15 saszetek

Laktoferyna to aktywne białko, które wykazuje szereg pozytywnych oddziaływań na organizm człowieka: przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne. Ponadto suplement ten wspomaga pracę układu odpornościowego, stosowany jest też w niedoborach żelaza, zmniejsza ryzyko sepsy u wcześniaków z bardzo niską masą urodzeniową.
Laktoferyna jest też doskonałym czynnikiem stymulujące rozwój dobrych bakterii jelitowych z rodzajów Lactobacillus i Bifidobacterium.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.