HUMANA 0 Mleko początkowe dla wcześniaków 400g - NIELOT

cena
30,98 zł
Producent Humana Poland
Pojemność 400 g
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Przeznaczone jest specjalnie dla noworodków z niską urodzeniową masą ciała (wcześniaków) po osiągnięciu 1800 g. Może być stosowane jako uzupełnienie diety dziecka w czasie karmienia piersią czy karmienia mlekiem matki lub jako wyłączne karmienie preparatem – zgodnie z zaleceniami lekarza.

Działanie

Humana 0 to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Skład mleka Humana 0 uwzględnia podwyższone zapotrzebowanie wcześniaka na białko, wapń i energię oraz niedojrzałość procesów trawienia w tej fazie rozwoju noworodka z niską urodzeniową masą ciała. Mleko to można podawać stosownie do potrzeb wcześniaka, wg zalecenia lekarza.

Mleko modyfikowane Humana 0 zawiera łatwo przyswajalne węglowodany. Należy jednak pamiętać, że przy ewentualnych zaburzeniach tolerancji glukozy u dziecka, produkt można stosować tylko pod warunkiem stałej kontroli wskaźników przemiany materii. Tłuszcze, odpowiednie dla diety dziecka w tej fazie rozwoju, w tym LCP: długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, które występują w mleku matki. Jest to szczególnie ważne dla rozwoju noworodka z niską urodzeniową masą ciała, ponieważ w pierwszych miesiącach życia noworodek nie ma możliwości wytwarzania LCP w niezbędnej  ilości. W składzie mleka Humana 0 obecny jest również GOS: błonnik prebiotyczny – tzw. galaktooligosacharydy, które również występują w mleku matki.  Inne składniki, istotne dla rozwoju niemowlęcia z niską wagą urodzeniową: nukleotydy, białko, składniki mineralne, mikroelementy oraz witaminy – w odpowiednich proporcjach.

Opinie o HUMANA 0 Mleko początkowe dla wcześniaków 400g - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili HUMANA 0 Mleko początkowe dla wcześniaków 400g - NIELOT kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.