zdjecie zdjecie

Honeywell QuietSet HYF290E wentylator kolumnowy czarny 1 sztuka

Producent Honeywell
Pojemność 1szt
Postać Wentylator
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

Wentylator HYF290E4 to wydajne i ciche urządzenie do efektywnego usuwania powietrza, a wraz z nim wilgoci, roztoczy czy nieprzyjemnego zapachu. Jest idealnym dodatkiem do wentylacji grawitacyjnej w każdym pomieszczeniu. 

Jego cicha praca i bezawaryjność gwarantuje duży komfort użytkowania. Wentylator przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków, znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu. 

Jest to urządzenie pozwalające na obniżenie odczuwalnej temperatury w pomieszczeniu – przyjemne podmuchy powietrza skutecznie Cię ochłodzą, tworząc sprzyjające warunki do przebywania we wnętrzach. Dzięki oscylacji rozprowadzisz strumień powietrza równomienie po całym pomieszczeniu. 

Produkt najczęściej stosowany jest w okresie letnim podczas doskwierających upałów – doskonale sprawdzi się zatem we wszelkiego rodzaju biurach i restauracjach, gdzie stworzy atmosferę sprzyjającą wykonywaniu zaplanowanych prac. 

Model HYF290E4 sterowany elektronicznie za pomocą pilota zdalnego sterowania.


Przepływ maksymalny253.8 m³/h
Napięcie nominalne230 V
Moc nominalna30 W
Ilość biegów 5
Głośność48 dB
Kąt obrotu80 °
Masa4,4 kg
Wymiary270x250x1020 Cm

Działanie

Wentylator posiada pięć poziomów sterowania mocą i głośnością. Od bardzo cichego poziomu przy którym można spać po najwyższą moc która w kilka minut ochłodzi całe pomieszczenie. Timer umożliwia użytkownikowi zaprogramowanie wentylatora na 1, 2, 4 lub 8 godzin chłodzenia. Pilot zdalnego sterowania może być przechowywany w wbudowanej kieszonce wentylatora, dzięki takiemu udogodnieniu pilot nigdy sie nie zgubi.

Honeywell HYF260E jest idealny by przy nim spać

Wentylator posiada funkcję automatycznego przyciemniania wyświetlacza. Wbudowano też programator czasowy i bardzo cichy tryb nocny by spokojnie spać nawet w upalne noce. Wentylator ma możliwość oscylacji (80 stopni) dla chłodzenia w szerokim obszarze, by powietrze docierało do wszystkich zakamarków pomieszczenia.

Dodatkowe

- 8 stopniowa regulacja prędkości

- Funkcja oscylacji

- Bardzo cicha praca

- Pilot bezprzewodowy

- Zaawansowany panel sterowania

- OFF timer 1-8h

- Energooszczędny

- Daleki zasięg nawiewu powietrza

Opinie o Honeywell QuietSet HYF290E wentylator kolumnowy czarny 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.