zdjecie zdjecie

Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml

Producent Adamed Grupa
Pojemność 10 ml
Postać Krople
Informacja WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Hialuronian sodu 0,2%, fosforan disodu; dihydroortofosforan sodu; chlorek sodu; edetynian sodu; benzalkoniowy chlorek; woda do wstrzykiwań.

Wskazania

Hialeye 0,2% został stworzony dla osób:  codziennie narażonych na działanie czynników, mogących prowadzić do wystąpienia Zespołu Suchego Oka, wielogodzinna praca przy komputerze, sztuczne oświetlenie, długotrwałe prowadzenie samochodu, przewlekłe stosowanie preparatów przeciwjaskrowych.

Działanie

Zawarty w preparacie Hialeyey 0,2% kwas hialuronowy zapewnia: optymalne nawilżenie, szybką ulgę dla oczu, długie utrzymywanie się na powierzchni rogówki. 

Dawkowanie

1 kroplę preparatu należy wkraplać do każdego oka 2 -3 razy dziennie.

Opinie o Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml

ANNA

PRODUKT JESZCZE NIE UZYWANY

ANNA

PRODUKT JESZCZE NIE UZYWANY

ANNA

PRODUKT JESZCZE NIE UZYWANY

Sonia

U mojego męża świetnie sprawdziła się przy lekach na jaskrowych bliźniaczka- 0,4%, zachęcona kupiłam te dla siebie i musze przyznać- są świetne :D pracuje od dawna w banku, przy okropnych świetlówkach i klimatyzacji, zakrapiam rano oczy naprawdę rzadko boli mnie głowa czy wzrok, co ważniejsze nie martwię się o kolizję drogową ;) mąż próbował, ale bardziej podpasowała mu jego wersja. Najlepsze krople z jakimi się spotkałam ;)

Karina

Kupiłam je niedawno, bo od czytania przy sztucznym świetle bardzo wysuszały mi się oczy. Były też trochę podrażnione i zaczerwienione. Ale po zakropieniu oczy są ukojone i mogę czytać do woli :)

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.