Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml

Nowa cena
cena
12,31 zł
Ilość:
Producent Adamed Grupa
Pojemność 10 ml
Postać leku Krople
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Hialuronian sodu 0,2%, fosforan disodu; dihydroortofosforan sodu; chlorek sodu; edetynian sodu; benzalkoniowy chlorek; woda do wstrzykiwań.

Wskazania

Hialeye 0,2% został stworzony dla osób:  codziennie narażonych na działanie czynników, mogących prowadzić do wystąpienia Zespołu Suchego Oka, wielogodzinna praca przy komputerze, sztuczne oświetlenie, długotrwałe prowadzenie samochodu, przewlekłe stosowanie preparatów przeciwjaskrowych.

Działanie

Zawarty w preparacie Hialeyey 0,2% kwas hialuronowy zapewnia: optymalne nawilżenie, szybką ulgę dla oczu, długie utrzymywanie się na powierzchni rogówki. 

Dawkowanie

1 kroplę preparatu należy wkraplać do każdego oka 2 -3 razy dziennie.

Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml

PRODUKT JESZCZE NIE UZYWANY,

PRODUKT JESZCZE NIE UZYWANY,

PRODUKT JESZCZE NIE UZYWANY,

Sonia

U mojego męża świetnie sprawdziła się przy lekach na jaskrowych bliźniaczka- 0,4%, zachęcona kupiłam te dla siebie i musze przyznać- są świetne :D pracuje od dawna w banku, przy okropnych świetlówkach i klimatyzacji, zakrapiam rano oczy naprawdę rzadko boli mnie głowa czy wzrok, co ważniejsze nie martwię się o kolizję drogową ;) mąż próbował, ale bardziej podpasowała mu jego wersja. Najlepsze krople z jakimi się spotkałam ;),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml kupili także:

Artresan Optima 1 a day 30 tabletek

Artresan Optima 1 a day to suplement zawierający w swoim składzie najwyższą dawkę glukozaminy oraz specjalną formułę MEDIfle, która stanowi połączenie kolagenu typu II, chondroityny, imbiru, kurkumy i dzikiej róży. Dodatkowo w skład suplementu wchodzi glukozamina oraz witaminami i minerałami, które wspólnie wspomagają chrząstkę stawową oraz produkcję kolagenu w organizmie.

Dzięki stosowaniu Artresan Optima 1 a day  ograniczamy proces zaburzenia równowagi pomiędzy budową i  rozpadem tkanki chrzęstnej, który nasila się z wiekiem. W jego konsekwencji może dochodzić do częstszych urazów, dlatego stosowanie Artresanu zalecane jest wszystkim osobom po 45. roku życia. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.