Hexatiab żel dopochwowy 25 ml

cena
29,78 zł
Ilość:
Producent Hexanova
Pojemność 25ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Zmian poporodowe, grzybica i brodawek narządów płciowych, w zapobieganiu nawracającej opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2).

Działanie

HEXATIAB żel zawiera cząsteczkę TIAB (kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjnie z nanocząsteczkami aktywnego srebra o silnych właściwościach ochronnych zapobiegając rozwojowi i nawrotom infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych w tym HSV-2). HEXATIAB żel zawiera w składzie dimetikon, który znacząco przyczynia się do wytworzenia przez wyrób medyczny powłoki dającej efekt bariery ochronnej. W składzie żelu znajduje się ekstrakt z Aloe Vera, który ma działanie łagodzące, kojące i nawilżające. Dodatkowo ze względu na swoje właściwości i wspomagającą funkcje składników, HEXATIAB żel ma działanie nawilżające.
HEXATIAB żel działa podwójnie:
izoluje miejsce, na które jest naniesiony od zewnętrznego ataku mikroorganizmów;
ogranicza kolonizację mikroorganizmów na obszarze, na którym jest stosowany, tworząc najlepsze z możliwych warunków dla regeneracji tkanki.

Dawkowanie

Przed użyciem oczyścić i dokładnie wysuszyć miejsce, na które będzie nakłady wyrób medyczny. Nakładać na miejsca, w których występuje swędzenie, pieczenie lub dyskomfort, zanim wystąpią czynne zmiany chorobowe (pęcherze, owrzodzenia). Stosować przynajmniej raz dziennie. Nie wmasowywać. Każdy niepokojący objaw twoich stref intymnych zgłoś swojemu lekarzowi. Nakładać produkt raz dziennie przez okres 7 dni.

Opinie o Hexatiab żel dopochwowy 25 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Hexatiab żel dopochwowy 25 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.