Helsi ekstrakt z porostu islandzkiego o smaku czarnej porzeczki 30 pastylek

Nowa cena
cena
8,19 zł
Ilość:
Producent Krotex Poland
Pojemność 30szt.
Postać leku Pastylki do ssania
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Helsi pastylki do ssania o smaku czarnej porzeczki zawiera standaryzowany ekstrakt z porostu islandzkiego 4:1 (Iceland Moss Extract), naturalny koncentrat soku z czarnej porzeczki oraz naturalny aromat. Helsi to produkt naturalny, nie zawiera cukru.

Wskazania

Helsi zaleca się stosować w przypadku podrażnień na skutek stanów zapalnych, zatkania nosa w stanach alergii oraz w okresie nadmiernej eksploatacji strun głosowych.

Działanie

Produkt po rozpuszczeniu się w jamie ustnej tworzy powłokę ochronną w gardle o właściwościach nawilżających oraz osłaniających.

- zmniejsza podrażnienia jamy ustnej i gardła
- łagodzi stany zapalne jamy ustnej i gardła,
- nawilża i chroni błonę śluzową jamy ustnej i gardła,
- działa łagodząco w przebiegu podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła na skutek zatkania nosa w stanach infekcji i alergii

Dawkowanie

Ssać powoli 1-2 pastylki kilka razy na dobę

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować u chorych na fenyloketonurię.

Helsi ekstrakt z porostu islandzkiego o smaku czarnej porzeczki 30 pastylek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Helsi ekstrakt z porostu islandzkiego o smaku czarnej porzeczki 30 pastylek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.