zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Krotex Poland
Adres


Pojemność 30szt.
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Helsi® Plus zawiera naturalny ekstrakt z porostu islandzkiego 4:1 (Iceland Moss Extract) w postaci pastylek do ssania o smaku mango i marakui;

Skład

wyciąg suchy z porostu islandzkiego 4:1 (Iceland moss extract), sorbitol, maltitol, guma arabska, koncentrat soku z czarnej porzeczki, kwas cytrynowy, acesulfam K, kwas askorbinowy, aromat z czarnej porzeczki, Capol 4348 (mieszanka wosku pszczelego i olejów roślinnych), woda oczyszczona.

Wskazania

Do łagodzenia bólu gardła, chrypki oraz kaszlu.Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia i dla dorosłych.

Działanie

Helsi® plus to produkt najwyższej jakości, który przyczynia się do łagodzenia bólu gardła, chrypki oraz kaszlu. Preparat po rozpuszczeniu się w jamie ustnej tworzy powłokę ochronną w gardle, która stanowi barierę o właściwościach nawilżających oraz osłaniających, szczególnie ważnych w przypadkach podrażnień na skutek stanów zapalnych, zatkania nosa w stanach alergii oraz w okresie nadmiernej eksploatacji strun głosowych. Kwas hialuronowy wykazuje zdolności wiązania cząsteczek wody, dlatego też jest odpowiedzialny za właściwe nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

- zmniejsza podrażnienia jamy ustnej i gardła
- łagodzi stany zapalne jamy ustnej i gardła
- nawilża i chroni błonę śluzową jamy ustnej i gardła
- działa łagodząco w przebiegu podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła na skutek zatkania nosa w stanach infekcji i alergii

Dawkowanie

Ssać powoli 1 - 2 pastylki kilka razy na dobę

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu.
Nie stosować u chorych na fenyloketonurię.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Do łagodzenia bólu gardła, chrypki oraz kaszlu.Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia i dla dorosłych.

Działanie

Helsi® plus to produkt najwyższej jakości, który przyczynia się do łagodzenia bólu gardła, chrypki oraz kaszlu. Preparat po rozpuszczeniu się w jamie ustnej tworzy powłokę ochronną w gardle, która stanowi barierę o właściwościach nawilżających oraz osłaniających, szczególnie ważnych w przypadkach podrażnień na skutek stanów zapalnych, zatkania nosa w stanach alergii oraz w okresie nadmiernej eksploatacji strun głosowych. Kwas hialuronowy wykazuje zdolności wiązania cząsteczek wody, dlatego też jest odpowiedzialny za właściwe nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła.- zmniejsza podrażnienia jamy ustnej i gardła- łagodzi stany zapalne jamy ustnej i gardła- nawilża i chroni błonę śluzową jamy ustnej i gardła- działa łagodząco w przebiegu podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła na skutek zatkania nosa w stanach infekcji i alergii

Kluczowy składnik

porost islandzki kwas hialuronowy

Rejestracja

kosmetyk

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.