zdjecie zdjecie

Helsi ekstrakt z porostu islandzkiego o smaku maliny 30 pastylek

Producent Krotex Poland
Pojemność 30szt.
Postać Pastylki do ssania
Informacja WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępna ilość
66% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Helsi pastylki do ssania o smaku malinowym zawiera standaryzowany ekstrakt z porostu islandzkiego 4:1 (Iceland Moss Extract) oraz naturalny aromat malinowy. Helsi to produkt naturalny, nie zawiera cukru.

Skład

Wyciąg suchy z porostu islandzkiego 4:1 (Iceland moss extract), sorbitol, maltitol, guma arabska, acesulfam K, witamina C, ekstrakt z czarnej marchwii, naturalny aromat malinowy, kwas cytrynowy, Capol 4348 (mieszanina wosku pszczelego i olejów roślinnych), woda oczyszczona.

Wskazania

Helsi zaleca się stosować w przypadku podrażnień na skutek stanów zapalnych, zatkania nosa w stanach alergii oraz w okresie nadmiernej eksploatacji strun głosowych.

Działanie

Produkt po rozpuszczeniu się w jamie ustnej tworzy powłokę ochronną w gardle o właściwościach nawilżających oraz osłaniających.

- zmniejsza podrażnienia jamy ustnej i gardła
- łagodzi stany zapalne jamy ustnej i gardła,
- nawilża i chroni błonę śluzową jamy ustnej i gardła,
- działa łagodząco w przebiegu podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła na skutek zatkania nosa w stanach infekcji i alergii

Dawkowanie

Ssać powoli 1-2 pastylki kilka razy na dobę

Opinie o Helsi ekstrakt z porostu islandzkiego o smaku maliny 30 pastylek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.