Domowe Labolatorium Zdrowy żołądek Helicobacter test na obecność przeciwciał bakterii Pylori 1 sztuka

cena
17,18 zł
Ilość:
Producent Hydrex
Pojemność 1szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
66% Complete

Opis produktu

Zdrowy żołądek Helicobacter TEST wykrywa przeciwciała IgG, swoiste dla bakterii Helicobacter pylori. Przeciwciała występują w organizmie człowieka zakażonego bakterią, a ich obecność świadczy o aktualnym lub przebytym zakażeniu organizmu.

Wskazania

Helicobacter Test jest testem skriningowym (przesiewowym). Test wykonuje się z krwi z pobranej z palca nanoszonej pipetką na płytkę testową. Wynik testu odczytuje się w postaci barwnych prążków w czasie 15 minut.

Działanie

Ponieważ w większości przypadków zakażenie bakterią H. pylori nie daje objawów, każdy powinien regularnie, najlepiej raz do roku, badać się w ramach profilaktyki. Helicobacter Test wykrywa przeciwciała IgG, swoiste dla bakterii Helicobacter pylori. Przeciwciała występują w organizmie człowieka zakażonego bakterią, a ich obecność świadczy o aktualnym lub przebytym zakażeniu organizmu. W celu postawienia ostatecznej diagnozy i podjęcia ewentualnego leczenia, należy zwrócić się do lekarza.

Dodatkowe

Zawsze kontaktuj się z lekarzem przed podjęciem ważnych decyzji medycznych.
Pozostałe po wykonaniu badania składniki testu możesz usunąć do śmietnika z odpadami domowymi.

Opinie o Domowe Labolatorium Zdrowy żołądek Helicobacter test na obecność przeciwciał bakterii Pylori 1 sztuka

Marlena

Bardzo łatwy w użyciu i w atrakcyjnej cenie.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Domowe Labolatorium Zdrowy żołądek Helicobacter test na obecność przeciwciał bakterii Pylori 1 sztuka kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.