Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Hasco
Adres


Pojemność 30szt.
Postać Tabletki
Dostępność

Spis treści:

Hasco Gastrobutin IBS 30 tabletek Opis

Gastrobutin IBS zawiera kwas masłowy w postaci maślanu sodu, w unikalnej formie tabletek o zmodyfikowanym uwalnianiu dojelitowym posiadających otoczkę odporną na działanie soku żołądkowego. Dzięki temu składnik aktywny jest stopniowo uwalniany dopiero w jelicie i dociera do jelita grubego.


Hasco Gastrobutin IBS 30 tabletek Skład

laktoza z mleka, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, maślan sodu, otoczka I (substancja glazurująca - szelak, substancja wypełniająca - sól karboksymetylocelulozy, regulator kwasowości - wodorowęglan amonu, barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza oraz dwutlenek tytanu, średniołańcuchowe trójglicerydy, substancja zagęszczająca - glicerol), otoczka II (substancja wiążąca - hydroksypropylometyloceluloza, subnstancja przeciwzbrylająca - talk, srobia modyfikowana - poliwinylopirolidon i hrdroksyproplyometyloceluloza, substanjce przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenku krzemu.)
 
1 tabletka zawiera: maślan sodu 200 mg

Hasco Gastrobutin IBS 30 tabletek Wskazania

Gastrobutin IBS polecany jest szczególnie:
- osobom z niedoborami krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych w diecie, szczególnie stosującym dietę ubogą w błonnik pokarmowy (dietę ubogoresztkową), który działa drażniąco na błonę śluzową jelit
- osobom odczuwającym dyskomfort ze strony układu pokarmowego – głównie nadwrażliwość w obrębie jelit
- osobom stosującym dietę lekkostrawną np. podczas występowania biegunek
- jako wspomaganie uzupełnienia flory jelitowej
- po antybiotykoterapii, do stosowania również łącznie z preparatami zawierającymi probiotyki

Hasco Gastrobutin IBS 30 tabletek Działanie

Kwas masłowy jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym powstającym w jelicie grubym w wyniku bakteryjnej fermentacji błonnika pokarmowego. Jest najważniejszym źródłem energii - głównym składnikiem odżywczym dla kolonocytów (komórek nabłonka jelita grubego).

Hasco Gastrobutin IBS 30 tabletek Dawkowanie

1 tabletka 2 razy dziennie podczas posiłku.
Tabletki należy połykać w całości, popijając wodą. Tabletek nie należy rozgryzać.
Zaleca się stosować preparat przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Hasco Gastrobutin IBS 30 tabletek Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ciąża i okres karmienia piersią.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Gastrobutin IBS polecany jest szczególnie:- osobom z niedoborami krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych w diecie, szczególnie stosującym dietę ubogą w błonnik pokarmowy (dietę ubogoresztkową), który działa drażniąco na błonę śluzową jelit- osobom odczuwającym dyskomfort ze strony układu pokarmowego – głównie nadwrażliwość w obrębie jelit- osobom stosującym dietę lekkostrawną np. podczas występowania biegunek- jako wspomaganie uzupełnienia flory jelitowej- po antybiotykoterapii, do stosowania również łącznie z preparatami zawierającymi probiotyki

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.