Gynomed Vaginal Active 2 tabletki

Nowa cena
cena
14,94 zł
Producent Sequoia
Pojemność 2 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Pierwszy probiotyk dopochwowy o stopniowym uwalnianiu 1 aplikacja = 4 dni aktywnego działania Lcr Regenerans®

Działanie

Gynomed Vaginal Active™ to produkt wyjątkowy. Jedna tabletka Gynomed Vaginal Active™ uwalnia w sposób ciągły składnik aktywny Lcr Regenerans® przez cztery dni.
Lcr Regenerans® to unikalna, opatentowana kompozycja probiotyku, prebiotyku i postbiotyku, do stosowania w infekcjach intymnych. Posiada skuteczność udowodnioną w licznych wartościowych badaniach naukowych.
Gynomed Vaginal Active™ zapewnia komfort i wygodę. Przeznaczony jest w szczególności dla kobiet uprawiających sport, aktywnych seksualnie, podróżujących oraz zabieganych.

Gynomed Vaginal Active 2 tabletki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Gynomed Vaginal Active 2 tabletki kupili także:

Tantum Rosa 10 saszetek

Każda infekcja pochwy, czy to grzybicza, czy bakteryjna wywołuje szereg nieprzyjemnych dla kobiety dolegliwości. Należą do nich uporczywy świąd, ból, pieczenie, obrzęki, zaczerwienienie. Na wystąpienie infekcji narażona jest każda kobieta, jednak powodów infekcji może być wiele: zmiany hormonalne, osłabiona odporność, zła higiena okolic intymnych. 

Tantum Rosa łagodzi intensywność odczuwalnych dolegliwości, poprawia uczucie komfortu w okolicach intymnych i podnosi ogólne samopoczucie. Lek działa miejscowo i w minimalnym stopniu przenika do krążenia ogólnego, dlatego może być stosowany przez kobiety karmiące piersią.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.