Gripex HotActiv 8 saszetek

cena
10,94 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8 szt.
Postać leku Saszetki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg.

Wskazania

Gripex HotActiv to optymalna kuracja w przeziębieniu i grypie. Płynna forma leku do rozpuszczenia w gorącej wodzie ułatwia zażywanie.

Działanie

Gripex HotActiv to lek w płynnej formie, który łagodnie rozlewa się po organizmie usuwając jednocześnie wszystkie objawy przeziębienia i grypy, by szybko wyleczyć się do końca. 

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4 do 6 godzin (maksymalnie 6 saszetki na dobę). Zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody.  

Przeciwwskazania

Nie stosować leku: jeśli wcześniej występowały objawy uczulenie an którykolwiek składnik leku; jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria, jaskra z wąskim kątem przesączania, nadczynność tarczycy; w czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków; w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi; w czasie przyjmowania zydowudyny; u dzieci w wieku poniżej 12 lat; w okresie ciąży i karmienia piersią.  

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Gripex HotActiv 8 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Gripex HotActiv 8 saszetek kupili także:

Permen Go 6 tabletek

Przyczyn kłopotów z erekcją może być wiele. Najczęściej dzieli się je na dwie grupy przyczynowe: psychologiczne lub organiczne (np. schorzenia naczyniowe, neurogenne, hormonalne). Wiadomo jednak, że na jakoś życia seksualnego mężczyzn wpływ mają także czynniki zewnętrzne np. zażywane leki.  Ponadto problemy z osiągnięciem pełnej erekcji mogą się nasilać z wiekiem, co związane jest ze zmniejszoną produkcją testosteronu, przez co spada wydolność układu naczyniowego, a tym samym słabnie libido. 

Kłopoty z erekcją można jednak pokonać i poprawić komfort życia seksualnego poprzez stosowanie odpowiedniej diety, ćwiczeń fizycznych i/lub suplementacji. Z pomocą przychodzą suplementy z linii Permen, których składniki w dużej części pochodzenia naturalnego poprawiają mikrokrążenie, dopływ krwi do prącia, pobudzają aktywność fizyczną i psychiczną, zwiększają odprężenie organizmu.

Mediderm Shower emulsja dermatologiczna pod prysznic 250 g

Emulsja pod prysznic wskazana dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.