Gripex HotActiv 8 saszetek

Nowa cena
cena
10,96 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8 szt.
Postać leku Saszetki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg.

Wskazania

Gripex HotActiv to optymalna kuracja w przeziębieniu i grypie. Płynna forma leku do rozpuszczenia w gorącej wodzie ułatwia zażywanie.

Działanie

Gripex HotActiv to lek w płynnej formie, który łagodnie rozlewa się po organizmie usuwając jednocześnie wszystkie objawy przeziębienia i grypy, by szybko wyleczyć się do końca. 

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4 do 6 godzin (maksymalnie 6 saszetki na dobę). Zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody.  

Przeciwwskazania

Nie stosować leku: jeśli wcześniej występowały objawy uczulenie an którykolwiek składnik leku; jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria, jaskra z wąskim kątem przesączania, nadczynność tarczycy; w czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków; w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi; w czasie przyjmowania zydowudyny; u dzieci w wieku poniżej 12 lat; w okresie ciąży i karmienia piersią.  

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Gripex HotActiv 8 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Gripex HotActiv 8 saszetek kupili także:

Apap 500mg 100 tabletek
APAP 500x100 
to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. 
Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwiające receptory bólowe, dzięki czemu dolegliwość nie jest tak znacząco odczuwana. Działanie przeciwgorączkowe polega na rozszerzeniu naczyń obwodowych i wzroście przepływu krwi, co skutkuje poceniem i utratą ciepła. 

Apap 500 doskonale sprawdza się w; 
- bólach głowy (także bólach napięciowych); 
- bólach menstruacyjnych; 
- bólach zębów; 
- bólach mięśni; 
- bólach kostno-stawowych; 
- bólach gardła; 
- nerwobólach; 
- stanach podgorączkowych i gorączce podczas infekcji tj. przeziębienie lub grypa.
 
Lek może być stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 12 r. ż. 


Ibuprom 200mg 50 tabletek

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. 

Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, stosuje się go w przypadkach bólu o rozmaitej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego. 

Doskonale sprawdza się w przypadkach bólu: 

- głowy (w tym migrena); 
- zębów; 
- mięśni,kości, stawów i okolicy lędźwiowo-krzyżowej; 
- menstruacyjnych; 
- na tle nerwowym (nerwobóle); 
- w razie gorączki (w przebiegu przeziębienia i/lub grypy). 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.