zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Opinie: 0

Producent Stada Poland
Pojemność 30szt.
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

GlucoCare jest suplementem diety wspomagającym utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, zawierającym w swoim składzie berberynę, ekstrakt z liści Banaba oraz chrom.

Skład

500 mg berberyny (526 mg ekstraktu standaryzowanego do 95% berberyny);
48 mg ekstraktu z liści Banaba standaryzowanego do 1% kwasu korosolowego;
0,75 mg pikolinianu chromu, w tym 90 mcg chromu;

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna E460, fosforan trójwapniowy E341, hydroksypropylometyloceluloza E464, polidekstroza E1200, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estrytfikowane kwasem octowym E472a
Substancje przeciwzbrylające: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, guma celulozowa usieciowana E468, dwutlenek krzemu E551
Substancja wiążąca: powidon E1201
Barwnik: dwutlenek tytanu E171, tlenek żelaza żółty E172iii
Substancja glazurująca: stearynian magnezu E470b, talk E553b, olej kokosowy, szelak E904.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz wpływające na prawidłowy metabolizm węglowodanów.

Działanie

Składniki preparatu GlucoCare wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi:
- Ekstrakt z liści Banaba zawiera w swoim składzie kwas korosolowy oraz taniny, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi oraz przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu glukozy.
- Kora Berberysu ostrego (Berberis aristrata) zawiera berberynę, która przyczynia się do poprawy kontroli glukozy we krwi.
- Chrom jest pierwiastkiem śladowym, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Dawkowanie

1 tabletka na dobę w trakcie lub bezpośrednio po kolacji. Nie należy stosować na pusty żołądek.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz wpływające na prawidłowy metabolizm węglowodanów.

Działanie

Składniki preparatu GlucoCare wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi:- Ekstrakt z liści Banaba zawiera w swoim składzie kwas korosolowy oraz taniny, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi oraz przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu glukozy.- Kora Berberysu ostrego (Berberis aristrata) zawiera berberynę, która przyczynia się do poprawy kontroli glukozy we krwi.- Chrom jest pierwiastkiem śladowym, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Brak opini o produkcie

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.