GINEintima ClotriActive krem 20g

Nowa cena
cena
6,94 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 20 g
Postać leku Krem
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Clotrimazol 10mg/g kremu

Wskazania

Preparat wskazany do stosowania w przypadku grzybiczego zakażenia skóry oraz kandydoz skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych damskich i męskich.

Działanie

Krem zawiera skuteczną i powszechnie stosowaną substancję czynną - klotrymazol do stosowania w leczeniu kandydoz skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych, w miejscowym leczeniu grzybicy skóry, w leczeniu łupieżu pstrego

Dawkowanie

Zewnętrznie. 2-3 razy dziennie smaruje się cienką warstwą kremu chorobowo zmienione miejsca przez okres 2 do 4 tygodni. Nie stosować w okolicach oczu.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Jeśli nie ma poprawy po 7 dniach stosowania preparatu, należy skonsultować się z lekarzem.

GINEintima ClotriActive krem 20g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt GINEintima ClotriActive krem 20g kupili także:

Merz Spezial 60 drażetek

Suplement diety Merz Spezial to połączenie witamin, mikroelementów i białka sojowego, które dostarczają organizmowi substancji odżywczych niezbędnych dla utrzymania zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokci oraz wsparcia naturalnych procesów biologicznych.

Merz Spezial pozwala utrzymać skórze odpowiedni poziom nawilżenia, zapewniając jej elastyczność i chroniąc przed uszkodzeniami wskutek utlenienia.

Merz Spezial to także substancje odżywcze niezbędne dla prawidłowej budowy włosów, zapobiegające ich wypadaniu. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy są zdrowe, silne i błyszczące.

Drażetki Merz Spezial zawierają składniki niezbędne dla prawidłowej budowy paznokci, stymulują ich wzrost, zapobiegają łamaniu się i rozdwajaniu oraz zwiększają grubość płytki paznokcia.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.