zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Ad-Med
Adres


Pojemność 1szt
Postać Inhalator
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Prezentujemy wyjątkowy, precyzyjnie wykonany i niezawodny inhalator GESS OLIWIA – doskonały zarówno do użytku w domu, w podróży, jak i w szpitalach. Innowacyjne podzespoły i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że to urządzenie, które idealnie sprawdzi się nawet w terapii antybiotykowej czy przy lekach rozrzedzających oskrzela.

ModelGESS OLIWIA
Zasilanie~220V, 50Hz
Moc180VA +/- 10%
Głośnośćok 65 dB (A)
Pojemność pojemnika na lek10m
Wielkość cząstek1µm~5µm
Przepływ5-10 l/m
Maksymalny przepływ8-11 l/m
Ciśnienie pracy60 kPa ~ 150 kPa
MMAD~2µm
Środowisko pracy

temperatura : 10 C ~40 C

wilgotność : ok 80%

ciśnienie powietrza 860hPa ~1060 hPa

Środowisko transportu

temperatura : -20 C ~55 C

wilgotność : ok 80% 

ciśnienie powietrza : 500hPa ~1060 hPa

Zawartość opakowania

Sprężarka

Pojemnik na lek

Przewód powietrzny

Ustnik

Maska dla dorosłych

Maska dla dzieci

Instrukcja

Działanie

Wysokie parametry inhalatora umożliwiają podawanie nawet tych środków leczniczych, przy których konieczne jest bardzo wysokie ciśnienie sprężania.

Model GESS OLIWIA może być również wykorzystywany w celach diagnostycznych i w działaniach profilaktycznych, na przykład do inhalacji solą fizjologiczną lub w ziołolecznictwie, a nawet w aromaterapii. Inhalator GESS OLIWIA bardzo skutecznie dostarcza leki we wdychanym powietrzu do zmienionych chorobowo regionów układu oddechowego, charakteryzuje się dużą wydajnością i funkcjonalnością, a do tego pozwala na PRACĘ CIĄGŁĄ. To sprawia, że urządzenie nie musi być wyłączane po kilkunastu minutach działania, aby kompresor mógł się ochłodzić, ale może pracować tak długo, jak to jest potrzebne.

Model GESS OLIWIA to zarówno inhalator dla dzieci, jak i dla dorosłych. W zestawie dołączono maski dla użytkowników w różnym wieku

Dodatkowe

Gwarancja - 36 miesięcy

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Działanie

Wysokie parametry inhalatora umożliwiają podawanie nawet tych środków leczniczych, przy których konieczne jest bardzo wysokie ciśnienie sprężania.Model GESS OLIWIA może być również wykorzystywany w celach diagnostycznych i w działaniach profilaktycznych, na przykład do inhalacji solą fizjologiczną lub w ziołolecznictwie, a nawet w aromaterapii. Inhalator GESS OLIWIA bardzo skutecznie dostarcza leki we wdychanym powietrzu do zmienionych chorobowo regionów układu oddechowego, charakteryzuje się dużą wydajnością i funkcjonalnością, a do tego pozwala na PRACĘ CIĄGŁĄ. To sprawia, że urządzenie nie musi być wyłączane po kilkunastu minutach działania, aby kompresor mógł się ochłodzić, ale może pracować tak długo, jak to jest potrzebne.Model GESS OLIWIA to zarówno inhalator dla dzieci, jak i dla dorosłych. W zestawie dołączono maski dla użytkowników w różnym wieku

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.