Galenic Secret Dexellence krem odmładzający z algą śnieżną 50 ml + Galenic Argane mleczko do ciała 400ml d.w.30-10-2017 [GRATIS]

Producent Galenic
Pojemność 50 ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Secret d’excellence, krem korygujący wszystkie widoczne oznaki starzenia: wygładza zmarszczki, wypełnia, nawilża, wyrównuje i wygładza strukturę skóry.

Działanie

Doskonały Krem, o unikalnej formule z mocą kompletnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej, otrzymanej w wyniku wieloletniego doświadczenia ekspertów GALÉNIC, w tworzeniu formuł kosmetyków. Zmysłowy w dotyku, stopniowo przenika do wnętrza skóry*, rozpraszając w niej drogocenne komórki, tzw. „kryształy białego złota” algi śnieżnej, o silnym działaniu przeciwstarzeniowym i witalizującym, redukujące oznaki upływu czasu**. Wygładza zmarszczki, nawilża, przywraca gęstość i wyrównuje strukturę skóry. W wyniku stosowania skóra promienieje. Stosować rano i (lub) wieczorem na skórę twarzy, szyi i dekoltu. *Naskórek. **Test in vitro składnika aktywnego.
 

Dodatkowe

Unikać kontaktu z oczami.

Opinie o Galenic Secret Dexellence krem odmładzający z algą śnieżną 50 ml + Galenic Argane mleczko do ciała 400ml d.w.30-10-2017 [GRATIS]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Galenic Secret Dexellence krem odmładzający z algą śnieżną 50 ml + Galenic Argane mleczko do ciała 400ml d.w.30-10-2017 [GRATIS] kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.