Galenic Ophycee emulsja korygująca zmarszczki do skóry normalnej 50 ml

Nowa cena
cena
138,99 zł
Ilość:
Producent Galenic
Pojemność 50 ml
Postać leku Emulsja
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Delikatna emulsja, o unikalnej formule przeciwzmarszczkowej, otrzymanej w wyniku wieloletniego doświadczenia ekspertów GALÉNIC, w tworzeniu formuł kosmetyków. Uwalnia czystą esencję z niebieskich alg, o znanej od wieków mocy przeciwstarzeniowej, połączoną z lotnymi pudrami, aby ponownie wygładzić, zmatowić i rozświetlić skórę. Dzień po dniu zmarszczki staną się mniej widoczne. Opatentowano we Francji.

Działanie

 Emulsja korygująca: wygładza zmarszczki, matuje i rozświetla skórę normalną.

Dawkowanie

 Stosować rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi.

Dodatkowe

 Unikać kontaktu z oczami.

Galenic Ophycee emulsja korygująca zmarszczki do skóry normalnej 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Galenic Ophycee emulsja korygująca zmarszczki do skóry normalnej 50 ml kupili także:

Sanprobi Super Formula prebiotyki + probiotyki 40 kapsułek

Sanprobi Super Formula to suplement diety, który zawiera kompozycję siedmiu żywych szczepów bakterii probiotycznych oraz dwa prebiotyki. Szczepy te są odporne na działanie kwasu solnego i soli kwasów żółciowych, nie posiadają plazmidow antybiotykooporności i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Prebiotyki natomiast wspierają rozwój pożytecznych, niezbędnych dla zdrowia bakterii jelitowych i zachowują energię dla komórek nabłonka jelitowego.

Dzięki działaniu zawartych w preparacie szczepów bakterii probiotycznych organizm zachowuje zróżnicowaną, fizjologiczną mikroflorę jelitową, oraz utrzymuje jej mechanizmy obronne na odpowiednim poziomie. Mechanizmy te chronią przed  przedostawaniem się nadmiernej ilości toksyn z przewodu pokarmowego do organizmu

NutroPharma AQUAfemin Detox&Hydro Harmony chlorella 30 kapsułek + zielona kawa 30 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.