Galenic Cell Capital krem liftingująco remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + krem liftingujący pod oczy i do ust 15 ml [ZESTAW]

Producent Galenic
Pojemność 50ml + 15ml
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Skóra normalna i mieszana. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.
 

Działanie

Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca. Komórki macierzyste arganowca. Ten ekskluzywny, opatentowany*, aktywny składnik z dziedziny biotechnologii, pochodzenia roślinnego, o działaniu przeciwstarzieniowym, jest w 100% czysty**.

Opinie o Galenic Cell Capital krem liftingująco remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + krem liftingujący pod oczy i do ust 15 ml [ZESTAW]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1

Klienci, którzy kupili Galenic Cell Capital krem liftingująco remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + krem liftingujący pod oczy i do ust 15 ml [ZESTAW] kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.