Galenic Cell Capital ZESTAW krem liftingująco remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + krem liftingujący pod oczy i do ust 15 ml

Nowa cena
cena
158,89 zł
Ilość:
Producent Galenic
Pojemność 50ml + 15ml
Postać leku Krem + krem
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Skóra normalna i mieszana. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.
 

Działanie

Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca. Komórki macierzyste arganowca. Ten ekskluzywny, opatentowany*, aktywny składnik z dziedziny biotechnologii, pochodzenia roślinnego, o działaniu przeciwstarzieniowym, jest w 100% czysty**.

Galenic Cell Capital ZESTAW krem liftingująco remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + krem liftingujący pod oczy i do ust 15 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Galenic Cell Capital ZESTAW krem liftingująco remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + krem liftingujący pod oczy i do ust 15 ml kupili także:

Dermena Lash mascara pielęgnacyjna do osłabionych rzęs 10 ml - Data ważności 30-07-2017

Mascara pielęgnacyjna dermena® lash ma formę czarnego tuszu do rzęs. Dzięki specjalnie opracowanej formule wzmacnia i regeneruje rzęsy, hamuje ich nadmierne wypadanie oraz wspomaga proces ich wzrostu.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.