GALENIC CELL CAPITAL Emulsja liftingująco-remodelujący 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml

Nowa cena
cena
158,89 zł
Ilość:
Producent Galenic
Pojemność 65ml
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Emulsja liftingująco-remodelujący skóra normalna i mieszana 50 ml - Emulsja liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Skóra normalna i mieszana. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.

Działanie

Emulsja liftingująco-remodelujący skóra normalna i mieszana 50 ml - Liftlngująca emulsja przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca. Ta przywracająca gęstość skóry, liftingująca i nawilżająca emulsja o satynowym wykończeniu jest doskonała dla skóry normalnej i mieszanej. Dzień po dniu, zmarszczki są wygładzone, kości policzkowe, podbródek i szyja wymodelowane, a owal twarzy lepiej zarysowany. Komórki macierzyste arganowca. Ten ekskluzywny, opatentowany*, aktywny składnik z dziedziny biotechnologii, pochodzenia roślinnego, o działaniu przeciwstarzieniowym, jest w 100% czysty**.

Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca. Komórki macierzyste arganowca. Ten ekskluzywny, opatentowany*, aktywny składnik z dziedziny biotechnologii, pochodzenia roślinnego, o działaniu przeciwstarzieniowym, jest w 100% czysty**.

GALENIC CELL CAPITAL Emulsja liftingująco-remodelujący 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt GALENIC CELL CAPITAL Emulsja liftingująco-remodelujący 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml kupili także:

Vigantoletten 1000 j.m. tabletki 30 sztuk - Data ważności 31-08-2017

Witamina D3 (cholekalcyferolu)  wpływa na pracę mięśnia sercowego, stymuluje wydzielanie insuliny, zapobiega stanom zapalnym, reguluje ciśnienie krwi i wzrost komórek. Niedobór witaminy D może być przyczyną wielu schorzeń.

Jednym z powodów zmniejszonej produkcji endogennej witaminy D jest zbyt krótkie przebywanie na słońcu, dotyczy to głównie pracowników biurowych. Ponadto na stan ten może wpływać ograniczone spożycie z pokarmem, otyłość, która przyczynia się do zaburzenia metabolizmu witaminy D1.

Vigantoletten doskonale sprawdza się przy zwalczaniu niedoboru witaminy D, w uzupełniającym leczeniu osteoporozy i w profilaktyce krzywicy. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.