Floractin krople 5 ml

Producent Novascon
Pojemność 5ml
Postać Krople
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w celu: zmniejszenia ryzyka powikłań występujących podczas antybiotykoterapii oraz po jej zakończeniu, skrócenia czasu trwania biegunki, wspomagania odporności, zachowania równowagi mikroflory jelitowej.

Dawkowanie

Przed użyciem produkt należy wstrząsnąć do uzyskania jednolitej zawiesiny. Krople należy dodać do spożywanego pokarmu lub podać bezpośrednio do ust. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt zimnymi, lub gorącymi posiłkami. W przypadku antybiotykoterapii można przyjmować w tym samym czasie jak antybiotyk. Dla niemowląt i dzieci do 12. roku życia  - 6 kropli dziennie podczas posiłku. Dla dzieci powyżej 12. roku życia i dorosłych - 12 kropli dziennie podczas posiłku.

W zależności od zapotrzebowania lekarz może zalecić inne dawkowanie.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Po pierwszym otwarciu produkt należy zużyć w ciągu 30 dni.

Opinie o Floractin krople 5 ml

Maciej

...

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.