Fixsin Junior zestaw do płukania nosa i zatok 120 ml + 30 saszetek

cena
14,94 zł
Ilość:
Producent Solinea
Pojemność 120ml + 30szt.
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

100% chlorek sodu.

Wskazania

Fixsin Junior udrożnia oraz oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej wydzieliny oraz zalegającego śluzu, przez co ogranicza gromadzenie się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji.

Fixsin Junior zestaw do płukania nosa i zatok dla dzieci. Preparat zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

Działanie

Zestaw zaleca się stosować u dzieci w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głównie w przypadku:

- zapalenia zatok przynosowych;

- nieżytu nosa różnego pochodzenia;

- przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok;

- dla utrzymania higieny nosa i zatok.

Dawkowanie

Płukanie przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza. Godzinę po płukaniu nie należy wychodzić na zewnątrz (przy temp. poniżej 19°C). Płukanie należy przeprowadzać najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania sprawdzić temperaturę wody. Jedna saszetka Fixsin Junior w połączeniu ze 120 ml wody tworzy roztwór do płukania nosa i zatok.

Dodatkowe

Zestawu nie powinny stosować osoby z całkowicie zablokowaną przegrodą nosową lub z infekcją ucha. Po odbytej operacji ucha przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Jeśli dziecko ma mniej 4 lata przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Opakowanie: zestaw zawiera 1 butelkę 120 ml oraz 30 saszetek Fixsin Junior z proszkiem do sporządzenia roztworu (1,08g każda).

Opinie o Fixsin Junior zestaw do płukania nosa i zatok 120 ml + 30 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Fixsin Junior zestaw do płukania nosa i zatok 120 ml + 30 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.