Fervex D 8 saszetek

Nowa cena
cena
12,89 zł
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8 szt
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Maleinian feniraminy, paracetamol, kwas ascorbowy.

Wskazania

Preparat w saszetkach, który stosuje się w doraźnym leczeniu objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych. Może być stosowany przez chorych na cukrzycę. Leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła).

Działanie

Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu.

Dawkowanie

2-3 razy na dobę rozpuszczając po 1 saszetce na szklankę wody. Zachować co najmniej 4-godzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Nie stosować leku dłużej niż 5 dni.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania leku podczas ciąży i w okresie karmienia.Leku nie należy stosować u dzieci!

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Fervex D 8 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Fervex D 8 saszetek kupili także:

Ibuprom 200mg 96 tabletek

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. 

Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, stosuje się go w przypadkach bólu o rozmaitej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego. 

Doskonale sprawdza się w przypadkach bólu: 

- głowy (w tym migrena); 
- zębów; 
- mięśni,kości, stawów i okolicy lędźwiowo-krzyżowej; 
- menstruacyjnych; 
- na tle nerwowym (nerwobóle); 
- w razie gorączki (w przebiegu przeziębienia i/lub grypy). 

Tena Men Super Level 3 wkładki anatomiczne 20 sztuk

TENA MEN SUPER (LEVEL 3)

Wkłady zawierają superchłonny absorbent który zabezpiecza przed przeciekaniem, chłoną nawet bardzo duże ilości płynu przy użytkowaniu w ciągu nocy.

Stworzone specjalnie dla mężczyzn

Wysoka chłonność dzięki podwójnej ilość absorbentu, ktory blokuje wilgoć w środku i chroni przed przeciekaniem.

Kontrola zapachu

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.