Fervex 8 saszetek

cena
15,08 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8 szt.
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Fervex jest produktem leczniczym na bazie paracetamolu, kwasu askorbowego i maleinianu feniraminy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. 

Stosuje się doraźnie przy leczeniu chorób górnych dróg oddechowych, w stanach przeziębienia, zapalenia błon śluzowych nosa oraz gardła, nieżytów nosa na tle alergicznym oraz w przypadkach grypy połączonych z gorączką. Przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 15 r.ż. 

Składniki leku: 

- paracetamol - działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe; 
- maleinian feniraminy - działanie przeciwhistaminowe, zmniejszające przekrwienie i obrzęk błon śluzowych; udrażniające zatoki i przewody nosowe; hamuje odruch kichania oraz łzawienie oczu; 
- kwas askorbowy - działanie redukujące dolegliwości związane z przeziębieniem i grypą. 

Skład

Paracetamol 500mg, kwas askorbowy 200mg, maleinian feniraminy 25mg.

Wskazania

Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.

Działanie

Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organiźmie.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Fervex 8 saszetek

Sabina

Po zastosowaniu Fervexu przeziębienie szybko zniknęło. ,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Fervex 8 saszetek kupili także:

Colon C granulat 200 g

Zawarte w Colon C łupiny z nasion babki płesznik (Plantago ovata) stanowią źródło błonnika, który wiążąc wodę zwiększa swoją objętość pobudzając tym perystaltykę jelit, dzięki czemu następuje regularne przesuwanie  wypełniającej je masy, a efektem tego jest również regularny rytm wypróżnień. Zaznaczyć należy, że błonnik nie jest wchłaniany.

Prebiotyki będące składnikiem preparatu Colon C wykazują korzystny wpływ na florę bakteryjną kwasu mlekowego i wspomagają proces odchudzania. Dobre bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium również wspomagają trawienie, wpływają korzystnie na działanie przewodu pokarmowego oraz układu odpornościowego. 

Voltaren Max żel 100g

Niesteroidowy lek w postaci żelu stosowanego zewnętrznie na źródła bólu, działający przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i przeciwgorączkowo. Przeznaczony jest dla osób odczuwających długotrwałe, chroniczne bóle stawów oraz dla cierpiących na chorobę zwyrodnieniową (stawów). 

Preparat stosuje się bezpośrednio na skórę w bolącym miejscu a jedno użycie niweluje dolegliwości aż na 12 godzin zwiększając sprawność ruchową. Zawiera substancję czynną w podwójnej dawce (1 g żelu to 10 mg diklofenaku), dzięki czemu szybciej i skuteczniej radzi sobie ze stanami zapalnymi mięśni i stawów, redukuje obrzęk i zmniejsza odczyn zapalny. 

Można stosować 2 razy na dobę: użyty rano pozwala cieszyć się swobodą ruchową w ciągu dnia, zaś zastosowany wieczorem walczy z bólem w trakcie nocy zapewniając spokojny sen.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.