Fenistil 1mg/g żel 30 g

Nowa cena
cena
16,49 zł
Ilość:
Producent Novartis
Pojemność 30g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Aleinian dimetindenu 1mg oraz substancje pomocnicze: chlorek benzalkoniowy, wersenian sodu, karbopol 974 P, wodorotlenek sodu 30%, glikol propylenowy, wodę oczyszczoną.

Wskazania

Stosuje się do leczenia świądu towarzyszącego: dermatozom, pokrzywce, ukąszeniom owadów, oparzeniom słonecznym, powierzchownym oparzeniom skóry (I stopnia).

Działanie

Przeciwświądowe, przeciwobrzękowe, przeciwuczuleniowe, łagodzi podrażnienia, wykazuje miejscowe działanie znieczulające.

Dawkowanie

Przeciwświądowe, przeciwobrzękowe, przeciwuczuleniowe, łagodzi podrażnienia, wykazuje miejscowe działanie znieczulające.

Przeciwwskazania

Łagodne i przemijające pieczenie skóry i jej suchość. W pojedynczych przypadkach podrażnienie skóry.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Fenistil 1mg/g żel 30 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Fenistil 1mg/g żel 30 g kupili także:

NEOSINE 500mg 50 tabletek

Neosine jest lekiem działającym przeciwwirusowo i immunomodulująco, stosowanym u pacjentów cierpiących na obniżoną odporność oraz częste i nawracające infekcje górnych dróg oddechowych. Ponadto ma działanie wspomagające przy infekcjach błon śluzowych oraz skóry wywołanych przez wirus opryszczki zwykłej (Herpes simplex typu I i II zlokalizowanej zarówno w okolicach twarzy, jak i narządów płciowych hamując namnażanie wirusów HSV) jak i Herpes varicella-zoster (ospa wietrzna, półpasiec). Stosowany w leczeniu podofiliną lub laserem z dwutlenkiem węgla a także przy powikłaniach odry (podostre stwardniające zapalenie mózgu). 

Preparat zaleca się stosować nieprzerwanie do 2-3 dni po ustąpieniu objawów. 

Alternatywną postacią leku jest syrop podawany dzieciom lub osobom mającym problem z przełykaniem pigułek. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.