Feminovit + DHA 30 kapsułek

cena
15,60 zł
Producent Salvum
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Niedobory witamin i składników mineralnych u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Działanie

Kwas foliowy jest odpowiedzialny z a prawidłowy rozwój tkanek. Witaminy z grupy B odgrywają ważną rolę w procesie przemiany materii, węglowodanów i białek. Biorą udział w procesie tworzenia krwi i wpływają na podziały komórek. Witamina C uczestniczy w tworzeniu kolagenu, biotyna i niacyna wpływa na zdrową skórę, włosy i paznokcie. Kwas pantotenowy uczestniczy w procesie uzyskiwania energii, witamina E pełni rolę ochronną dla komórek i tkanek. DHA wpływa na prawidłowy rozwój poznawczy oraz wzrok dziecka. Żelazo odgrywa ważną rolę w rozwoju układu krwiotwórczego. Jod jest niezbędny w procesie tworzenia hormonów tarczycy, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania wszystkich komórek organizmu. Cynk jest niezbędny do prawidłowego wzrostu i rozwoju komórek, korzystnie wpływa na stan skóry i paznokci oraz utrzymuje sprawność układu odpornościowego.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Produkt powinien być przyjmowany pod nadzorem lekarza.

Feminovit + DHA 30 kapsułek

Biorę od początku ciąży. Jest ok. Zadnych braków witamin a cena dużo niższa niż w przypadku innych preparatów tego typu.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Feminovit + DHA 30 kapsułek kupili także:

SofLens 59 soczewki kontaktowe o mocy -2,75 dioptrii 6 sztuk

SofLens 59 to soczewki przeznaczone dla osób, które są krótkowidzami lub dalekowidzami. Materiał, z którego wykonano soczewki SofLens 59 to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (na poziomie 59%) pozwala osiągnąć najwyższy komfort noszenia soczewek.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.