Febrisan Zatoki 24 tabletki

Nowa cena
cena
7,97 zł
Producent Takeda Pharma
Pojemność 24szt.
Postać leku Tabletki powlekane
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 tabletka zawiera:
– Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg
– Kofeina (Coffeinum) 25 mg
– Fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum) 5 mg

Wskazania

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.
 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nadciśnienie tętnicze, tętniaki, nadczynność tarczycy, choroby serca, ciężka niewydolność nerek, niewydolność wątroby, cukrzyca, wrodzony niedobór enzymu: dehydrogenazy glukozo -6-fosforanowej, leczenie inhibitorami MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, β-adrenolitykami, trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi, zydowudyną.; jaskra z wąskim kątem przesączania, ciąża i okres karmienia piersią, choroba alkoholowa, dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Febrisan Zatoki 24 tabletki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Febrisan Zatoki 24 tabletki kupili także:

Hepatil 0,15g 80 tabletek

Najważniejszymi funkcjami, jakie pełni wątroba jest produkcja żółci, metabolizm, magazynowanie, detoksykacja, filtrowanie. Wszystkie te funkcje odbywają się w wątrobie, po tym jak trafia tam wszystko z krwioobiegu. Są to związki pożyteczne dla organizmu jak: tłuszcze, białka, węglowodany, składniki mineralne, witaminy, jak i substancje szkodliwe: alkohol, leki, czynniki chorobotwórcze, toksyny.

Hepatil dzięki zawartości składników czynnych jak cholina wspomaga pracę wątroby na wszystkich polach jej działania oraz przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów.

Groprinosin 250mg/5ml syrop zwiększający odporność smak malinowy 150 ml

Groprinosin syrop  
Lek w postaci syropu podawany u pacjentów z obniżoną odpornością, często zapadających na infekcje górnych dróg oddechowych. 

Substancja czynna (dawka: 250mg/5ml pranobeksu inozyny), która normalizuje wadliwą odporność komórkową i hamuje działanie wirusów, bakterii oraz grzybów, działa immunostymulująco i przeciwwirusowo. Nadmiar pierwiastka jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

Dawka odpowiednio dobrana do wieku, masy ciała i stopnia infekcji jest w stanie skutecznie poradzić sobie z drobnoustrojami wywołującymi choroby i osłabienie górnych dróg oddechowych a tym samym skrócić czas trwania choroby. 

Podaje się do kilku razy na dobę w równych dawkach.

Febrisan proszek musujący o smaku cytrynowym 16 saszetek

Febrisan proszek to preparat na bazie paracetamolu, kwasu askorbowego i chlorowodorku fenylefryny, o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. 
Dzięki sproszkowanej postaci rozpuszczalnej w wodzie szybciej trafia w źródło bólu. 

Stosowany w przypadkach: 

- bólu głowy; 
- bólu gardła; 
- kataru i bólu zatok; 
- bólu mięśni; 
- gorączki i dreszczy. 

Fenylefryna ma działanie obkurczające naczynia krwionośne, zmniejszające obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. 
Kwas askorbinowy (askorbowy), czyli popularna w stanach przeziębienia witamina C, wzmacnia układ odpornościowy i jest naturalnym antyoksydantem. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.