Excedrin Migra Stop 10 tab powlekanych

Nowa cena
cena
12,48 zł
Ilość:
Producent Novartis
Pojemność 10 tab
Postać leku tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 tabletka: 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny

Wskazania

Dorażne leczenie bólu głowy oraz napadów migreny: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk

Działanie

Składniki leku zmniejszają ból i gorączkę, działają przeciwzapalnie. Kofeina jest łagodnym środkiem pobudzającym oraz zwiększa działanie kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu.

Dawkowanie

Ból głowy: 1 tabletka. Drugą tabletkę można przyjąć po upływie 4-6 godzin od zażycia pierwszej.
Bardziej nasilony ból głowy: jednorazowo 2 tabletki. Kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin. Nie stosować leku dłużej niż 4 dni.
Migrena: 2 tabletki po wystąpieniu objawów. W razie konieczności  przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin. Nie stosować leku dłużej niż 3 dni.
Nie stosować dawki większej niż 6 tabletek w ciągu doby

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować u osób z owrzodzeniem żołądka, jelit, lub jeżeli w przeszłości występowało owrzodzenie układu pokarmowego, w schorzeniach serca, wątroby, nerek, hemofilii, w trzecim trymestrze ciąży

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wielkość opakowania 10 tab powlekanych

W czasie stosowania leku należy ograniczyć spożywanie alkoholu oraz leków, żywności lub napojów zawierających kofeinę

Możliwe skutki uboczne: nerwowość, zawroty głowy, nudności, dolegliwości w obrębie jamy brzusznej, bezsenność, drżenie, odrętwienie, ból głowy, szum w uszach, uczucie suchości w jamie ustnej, biegunka, wymioty, zmęczenie, uczucie zaniepokojenia, przyspieszone bicie serca

Excedrin Migra Stop 10 tab powlekanych

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Excedrin Migra Stop 10 tab powlekanych kupili także:

Urosept 60 drażetek

Urosept to złożony ziołowy preparat w postaci drażetek zawierający wyciąg z liścia brzozy, korzenia pietruszki i naowocni fasoli. Stosowany w przypadkach zakażenia dróg moczowych u osób z problemem nawracających infekcji pęcherza.

Urosept ma łagodne działanie moczopędne, pomocniczo można go także stosować w kamicy dróg moczowych. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.