Etixx Carbo-Gy proszek 1 saszetka 70 g

cena
93,14 zł
Producent Omega Pharma
Pojemność 12 szt.
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Fruktoza 34 g – maltodekstryna 32 g – aromaty: kwas cytrynowy, czerwone owoce – amid kwasu nikotynowego – ryboflawina – chlorowodorek tiaminy – kwas foliowy

Wskazania

Dla osób pragnących spożywać napoje wysokoenergetyczne i uzyskiwać wysokie stężenia węglowodanów, które są łatwo wchłaniane. Zaleca się stosowanie w przypadku, konieczności ograniczenia objętości przyjmowanych płynów.

Zalecany jest w przypadku dyscyplin sportowych, w których możliwość picia jest ograniczona, jak piłka nożna, hokej, koszykówka, pływanie, itd. Może być stosowany jako napój energetyczny podczas treningów lub jako porcja węglowodanów przed rozpoczęciem treningu.

Działanie

Pomaga zredukować zmęczenie oraz znużenie. Dodatkowa zawartość witaminy B. Można spożywać na ciepło.

ETIXX CARBO-GY jest zrównoważonym napojem energetycznym dostarczającym dużą dawkę węglowodanów. To sprawia, że napój ETIXX CARGO-GY idealnie nadaje się do picia w trakcie uprawiania sportu, gdy nie ma czasu na spożywanie dużych ilości płynów, lub przy niskich temperaturach, kiedy pocenie jest ograniczone. Dodatkową zaletą w tym drugim przypadku jest fakt, że preparat ETIXX CARGO-GY można spożywać również w postaci gorącego pobudzającego napoju. Witaminy B1 i B2 zawarte w ETIXX CARGO-GY wspomagają prawidłowy metabolizm energetyczny, zaś sól kwasu foliowego pomaga zmniejszyć zmęczenie i znużenie.

Dawkowanie

Rozpuścić 70 g preparatu w 500 ml wody ( jedna saszetka ). Pić podczas ćwiczeń i/lub przed wysiłkiem.

Opinie o Etixx Carbo-Gy proszek 1 saszetka 70 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Etixx Carbo-Gy proszek 1 saszetka 70 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.