Enteromax 10 saszetek - NIELOT

cena
16,99 zł
Producent Polfa Łódź
Pojemność 10 szt.
Postać leku Saszetki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1,5 mld żywych Lactobacillus rhamnosus GG

5 mld Saccharomyces boulardii

Wskazania

ENTEROMAX jest wskazany do postępowania dietetycznego w: 

ostrej biegunce infekcyjnej, w tym rotawirusowej; biegunce poantybiotykowej; biegunce „podróżnych” (zaleca się rozpocząć stosowanie preparatu profilaktycznie 3 dni przed oraz podczas podróży); trakcie antybiotykoterapii i po jej zakończeniu (zaleca się stosować produkt przez dwa tygodnie po zakończeniu antybiotykoterapii, o ile lekarz nie zaleci inaczej; zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego wywołanych nieprawidłową florą jelitową.

Działanie

ENTEROMAX zawiera połączenie Saccharomyces boulardii oraz Lactobacillus rhamnosus GG. ENTEROMAX jako jedyny preparat na rynku zawiera 1,5 miliarda korzystnych dla zdrowia żywych liofilizowanych komórek bakterii szczepu Lactobacillus rhamnosus GG oraz 5 miliardów żywych liofilizowanych komórek drożdży szczepu Saccharomyces boulardii.

 
Saccharomyces boulardii oraz Lactobacillus rhamnosus GG: mają potwierdzone badaniami korzystne działanie wspomagające w profilaktyce biegunek oraz przyczyniają się do skrócenia czasu trwania biegunki; są uznane za jedne z najbezpieczniejszych i najlepiej przebadanych probiotyków do postępowania dietetycznego w przebiegu biegunki infekcyjnej, w tym rotawirusowej oraz poantybiotykowej; pomagając znamiennie skrócić średni czas jej trwania; ograniczają ilość wodnistych stolców; mają dobrze udokumentowany wpływ na zdrowie osób z ostrą biegunką infekcyjną (w tym biegunką podróżnych); są odporne na działanie soku żołądkowego, żółci i soków trzustkowych dzięki czemu docierają do jelit w pełni aktywne.

Dawkowanie

Dzieci powyżej 3. roku życia:

Zawartość saszetki należy rozprowadzić w letniej lub chłodnej wodzie.

Przeciwwskazania

Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Najlepiej przyjmować między posiłkami. Nie rozprowadzać w mleku i sokach, ponieważ może to niekorzystnie wpłynąć na przebieg biegunki. Nie należy mieszać z gorącymi płynami lub pokarmami, ponieważ może to zmniejszyć aktywność probiotyków. Nie należy stosować z lekami przeciwgrzybiczymi.

Opinie o Enteromax 10 saszetek - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Enteromax 10 saszetek - NIELOT kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.