EMOLIUM P Tróaktywna Emulsja do kąpieli 200ml

cena
29,49 zł
Ilość:
Producent Emolium
Pojemność 200 ml
Postać leku Emulsja
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Stimu-Tex, Alchem, Polidokanol, Olej parafinowy, Trójglicerydy z kukurydzy, Trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe, Olej macadamia, Masło shea, Olej avocado.

Wskazania

Trójaktywna emulsja do kąpieli Emolium P to kompletny emolient do pielęgnacji i regeneracji skóry bardzo suchej, uporczywie swędzącej i atopowej. Delikatnie myje skórę. Dzięki bogatej, bezwodnej formule (84,4% substancji lipidowych) i opatentowanym substancjom aktywnym tworzy na powierzchni skóry aktywny płaszcz lipidowy łagodzi świąd i podrażnienia, ogranicza ryzyko rozwoju bakterii. Odpowiednia do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Hypoalergiczna formuła powstała we współpracy z dermatologami.

Działanie

delikatnie myje, łagodzi świąd, ogranicza rozwój bakterii, ogranicza przeznaskórkową utratę wody, uzupełnia braki lipidów w skórze, długotrwale odbudowywuje strukturę skóry, redukuje szorstkość i suchość.

Dawkowanie

Pielęgnacja i regeneracja skóry bardzo suchej, uporczywie swędzącej i atopowej. Można stosować od 1. miesiąca życia. Kąpiel dla dorosłych:Do napełnionej wodą do połowy wanny dodać 30 ml preparatu (1 miarkę). Kąpiel powinna trwać około 15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez pocierania. Kąpiel dla dzieci i niemowląt: Do wypełnionej wodą wanienki dodać 15 ml preparatu (1/2 miarki). Obmyć dziecko wodą, a następnie delikatnie osuszyć jego skórę ręcznikiem, bez pocierania.

Opinie o EMOLIUM P Tróaktywna Emulsja do kąpieli 200ml

Eugene

Jedyny z polidokonolem na rynku , bardzo dobry,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili EMOLIUM P Tróaktywna Emulsja do kąpieli 200ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.