EMOLIUM DIABETIX Ochronny żel do mycia 200ml

cena
21,89 zł
Producent Emolium
Pojemność 200 ml
Postać leku Żel

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Kompleks Hydra10, złożony z 10 składników nawilżających, w tym  Urea i Aloe Vera, 10 witamin: A, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP oraz Benfotiamina, prebiotyk Biolin.

Wskazania

Ochronny żel do mycia ciała i twarzy Emolium Diabetix to preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała, odpowiedni dla diabetyków. Dzięki zawartym w nim emolientom działa na czterech płaszczyznach, zarówno na powierzchni, jak i w głębokich warstwach naskórka. Delikatnie oczyszcza i przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, zabezpieczając przed podrażnieniami. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. Sprzyja zachowaniu fizjologicznego pH skóry. Odpowiedni do mycia ciała i twarzy.
 

Działanie

Zmniejsza podrażnienia skóry 
Przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu skóry
Wzmacnia barierę ochronną skóry
Pomaga zachować równowagę pH skóry
Zaawansowana formuła preparatu została opracowana we współpracy z dermatologami i diabetologami,
a jego skuteczność została przebadana wśród diabetyków. Produkt jest hypoalergiczny, opracowany aby zminimalizować ryzyko powstania reakcji alergicznych.
 

EMOLIUM DIABETIX Ochronny żel do mycia 200ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt EMOLIUM DIABETIX Ochronny żel do mycia 200ml kupili także:

Bioaron witamina D 4000j.m. 90 kapsułek

Bioaron® witamina D 4000 j.m. to źródło witaminy D przeznaczone do codziennego stosowania w okresie jesienno-zimowym oraz przez cały rok dla osób dorosłych, które nie są w stanie zapewnić dostatecznej ekspozycji na światło słoneczne, w celu utrzymania prawidłowego stężenia witaminy D.

Bioaron witamina D 4000j.m. 90 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone