Elmex Intensywne Oczyszczanie pasta do zębów z aminofluorkiem 50 ml

cena
13,89 zł
Producent Colgate Palmolive
Pojemność 50ml
Postać Pasta
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

Zawartość fluoru 1400 ppm. Specjalna kombinacja środków myjących i czyszczących z krzemionki i tlenku glinu, aminofluorek.
 

Wskazania

Pasta Elmex Intensywne oczyszczanie: Przedłuża efekt profesjonalnego czyszczenia zębów. Podtrzymuje efekt wybielania. Nadaje zębom gładkość przez co chroni zęby przed osadzaniem się osadu. Nadaje zębom naturalną biel. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia. 

Działanie

Profesjonalne czyszczenie zębów, wykonywane w gabinecie stomatologicznym jest podstawą do przywrócenia naturalnego koloru zębów. Specjalna kombinacja środków myjących i czyszczących z krzemionki i tlenku glinu w paście Elmex czyści dokładnie zęby i usuwa przebarwienia. Elmex intensywne oczyszczenie poleruje powierzchnię zębów przez co jest ona zauważalnie wygładzona, utrudniając odkładanie się płytki nazębnej. W paście zawarty jest również aminofluorek, czyli wysokoaktywny składnik zapewniający skuteczną ochronę zębów przed próchnicą.

Dawkowanie

Zalecane używanie co drugi dzień, naprzemiennie z pastą Elmex przeciwko próchnicy.

Opinie o Elmex Intensywne Oczyszczanie pasta do zębów z aminofluorkiem 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.