Ellen Mini tampony probiotyczne 14 sztuk

cena
28,18 zł
Producent NutroPharma
Pojemność 14szt.
Postać leku Tampony
Wariant
produktu
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Lacto Naturel (Lactobacillus gasseri LN40, Lactobacillus fermentum LN99, Lactobacillus rhamnosus LN113). Każdy tampon zawiera minimum 8x10[8] CFU LN

Wskazania

Ellen to pierwszy i jedyny na rynku probiotyk w innowacyjnej formie tamponu. Zawiera unikalną kompozycję dobroczynnych szczepów bakterii kwasu mlekowego Lacto Naturel (LN), które wykazują pozytywny wpływ na funkcjonowanie flory bakteryjnej pochwy. Bakterie LN dbają o prawidłowy poziom pH pochwy oraz zapewniają utrzymanie równowagi miejsc intymnych kobiety, przez co chronią ją przed infekcjami układu moczowo-płciowego. Tampony probiotyczne ellen dbają również o właściwą higienę miejsc intymnych oraz zapewniają niezawodną ochronę podczas menstruacji, dając poczucie komfortu każdej kobiecie. Przeznaczone dla wszystkich kobiet, które regularnie miesiączkują. W szczególności rekomendowany jest dla kobiet, które cierpią na zaburzenia równowagi miejsc intymnych. Pozytywny wpływ, jaki wywiera on na florę bakteryjną pochwy jest obserwowany już po pierwszej menstruacji.

Probiotyk w tamponie ellen powinien być stosowany aby:

- Uzupełniać i odnawiać prawidłową florę bakteryjną układu moczowo – płciowego i utrzymać właściwe pH miejsc intymnych

- Zapobiegać uczuciu dyskomfortu, swędzenia i podrażnieniu w okolicy miejsc intymnych

- Redukować występowanie nieprzyjemnej wydzieliny

- Odbudować prawidłową florę bakteryjną pochwy po infekcji bakteryjnej lub grzybiczej w obrębie dróg rodnych

- Odbudować mikroflorę po kuracji antybiotykowej

- Zapobiegać nieprzyjemnym skutkom chodzenia na basen.

 

Tampony probiotyczne ellen dostępne są w trzech rozmiarach: Mini, Normal oraz Super. Każdy posiada inną chłonność wydzieliny menstruacyjnej, lecz taką samą ilość bakterii LN.

Dawkowanie

Probiotyk w tamponie jest bezpieczny i wygodny w użyciu. Powinien być stosowany regularnie podczas każdej miesiączki lub zgodnie z zasadą 3 x 3 x 3 (minimum 3 tampony ellen dziennie przez 3 kolejne dni krwawienia i co najmniej 3 cykle menstruacyjne).

Dodatkowe

Po otwarciu przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze od 2°C do 25°C. Wewnątrz opakowania znajduje się pochłaniacz wilgoci, który należy pozostawić w opakowaniu. Chronić produkt przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz zbyt dużej wilgoci.

Opinie o Ellen Mini tampony probiotyczne 14 sztuk

Kamila

Tampony wygodne w aplikacji, nie przeciekają.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 2
Produkt 1

Klienci, którzy kupili Ellen Mini tampony probiotyczne 14 sztuk kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.