ELGYDIUM JUNIOR Płyn do płukania ust 500 ml

cena
14,64 zł
Ilość:
Producent Elgydium Brilliance & Care
Pojemność 500 ml
Postać leku płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Elgydium Junior płyn do płukania jamy ustnej  zawiera dwa uzupełniające się składniki:, Fluornol 250 ppm F, aminofluorek 2-giej generacji, który remineralizuje szkliwo, oraz syliglicol który chroni szkliwo przed przyleganiem bakterii. Płyn zalecany dla dzieci od 6 roku życia do codziennej ochrony zębów przed próchnicą. Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci jest gotową do stosowania płukanką, która chroni zęby przed próchnicą jest zalecana dla dzieci powyżej 6 roku życia oraz dla dzieci noszących aparaty ortodontyczne. Aktywny składnik aminoflorek 2-giej generacji, Fluorinol wiąże się szybciej i mocniej ze szkliwem zębów zapewniając zębom lepsza ochronę przed próchnicą.

Dawkowanie

płuczemy jamę ustną 10 ml płynu przez 30sekund. Płyn stosujemy regularnie po szczotkowaniu zębów rano i wieczorem. Zalecany tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Płyn o smaku malinowo-truskawkowym.

Opinie o ELGYDIUM JUNIOR Płyn do płukania ust 500 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ELGYDIUM JUNIOR Płyn do płukania ust 500 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.