Elgydium Junior Bubble pasta do zębów 7-12 lat przeciwpróchnicowa 50ml

cena
11,78 zł
Ilość:
Producent Elgydium Brilliance & Care
Pojemność 50 ml
Postać leku pasta
Dostępna ilość
66% Complete

Opis produktu

Elgydium Junior- pasta do zębów stałych o smaku gumy do żucia, lepsza ochrona zębów stałych przed próchnicą u dzieci w wieku 7-12lat.

Zawiera odpowiednia dawkę fluoru (1000 ppm F). pasta Elgydium Junior, w formie żelu, zawiera aminofluorek Fluorinol w dawce 1000 ppm F, niezbędny do skutecznej ochrony szkliwa zębów stałych przed próchnicą. Zawarty w paście aminofluorek jest wiązany przez szkliwo zębów stałych znacznie szybciej i mocniej już od 1 minuty szczotkowania. 

Dodatkowo pasta Elgydium Junior zawiera składnik tworzący na powierzchni szkliwa warstwę zabezpieczającą. Dzięki niej fluor zatrzymywany jest dłużej na powierzchni szkliwa, chroniąc zęby nawet po szczotkowaniu.

Skład

sorbitol, woda, uwodniona krzemionka, PEG-32, kopolimer dimetikonu, aromat. Fluorowodorek nicometanolu (1000 ppm F), laurylosiarczan sodowy, hydroksy etyloceluloza, CI 42051, alkohol benzylowy, sól sodowa metyloparabenu, sól sodowa propyloparabenu, sól sodowa sacharyny, alkohol anyżowy.

Wskazania

ochrona przed próchnicą zębów u dzieci w wieku 7-12lat, codzienna higiena zębów stałych i mlecznych

Dawkowanie

Zaleca się szczotkowanie, trzy razy dziennie ilością pasty wielkości ziarnka grochu.

Opinie o Elgydium Junior Bubble pasta do zębów 7-12 lat przeciwpróchnicowa 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Elgydium Junior Bubble pasta do zębów 7-12 lat przeciwpróchnicowa 50ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.