Efferalgan czopki 300mg 10 sztuk

cena
5,75 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 10 szt.
Postać leku Czopki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Efferalgan, czopek doodbytniczy zawierający 300 mg paracetamolu, to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym przeznaczony do leczenia bólu i gorączki u dzieci od ok. 4 roku życia.* Składnikiem aktywnym czopków Efferalgan jest paracetamol, który cechuje się wysokim profilem bezpieczeństwa wśród substancji przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.

Dawkowanie

Czopek Efferalgan 300 g to postać leku
przeznaczona dla dzieci o masie ciała
od 15 do 24 kg (w wieku około od 4 do 9 lat):
właściwa dawka to 1 czopek 300 mg, można
ją powtarzać w razie konieczności co 6 godzin,
nie należy stosować więcej niż 4 czopki
na dobę.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Efferalgan czopki 300mg 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Efferalgan czopki 300mg 10 sztuk kupili także:

Dentinox N żel 10 g

Lek w postaci żelu stosowany na obolałe i spuchnięte wyrzynaniem zębów dziąsła dzieci miejscowo je znieczulając. Dentinox zmniejsza ból wywołany ząbkowaniem i łagodzi podrażnienie dziąseł niemowlęcia. 

Kiedy napór wyrzynającego się ząbka na tkankę łączną i kostną wywołuje dotkliwy ból u maluszka, najlepszym rozwiązaniem okazuje się łatwy w użyciu, przynoszący ulgę żel Dentinox. Dzięki zawartości wyciągu z rumianku, żel ma właściwości przeciwbólowe, chłodzące i przeciwzapalne. Dodatkowo wspomagany jest ksylitolem, który hamuje powstawianie próchnicy. 

W stanach zapalnych podczas ząbkowania wystarczy nanieść na palec porcję żelu i wmasować delikatnie substancję w dziąsła maluszka. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.