Duraphat 5000 pasta do zębów 51 g

Producent Colgate Palmolive
Pojemność 51g
Postać leku Pasta
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Fluor, którego zawartość w Colgate Duraphat jest bardzo wysoka, zmniejsza zdolność bakterii próchniczych do wytwarzania kwasów osłabiających szkliwo zębów, które stanowi ich barierę ochronną. Flour wspomaga też remineralizację szkliwa, uzupełniając ubytki mineralne na jego powierzchni.

Skład

Sorbitol ciekły, krzemionka, makrogol 600, pirofosforan potasu, guma ksantanowa, benzoesan sodu (E211), laurylosiarczan sodu, aromat miętowy (zawiera olejek mięty pieprzowej, karwon, olejek mięty zielonej, mentol, anetol, olejek cytrynowy), sacharyna sodowa, błękitn brylantowy FCF (E133), woda oczyszczona. Zawiera fluorek sodu (5 000 ppmF).

Wskazania

Colgate Duraphat 5000 hamuje demineralizację zębów przez zmniejszenie rozpuszczalności szkliwa w kwaśnym środowisku. Aktywuje remineralizację szkliwa podczas próchnicy. Działa bakteriostatycznie na drobnoustroje wywołujące zmiany próchnicze co prowadzi do zmniejszenia kwaśnego odczynu w ustach, powodującego próchnicę. 

Działanie

Profilaktyka przeciwpróchnicy u młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych, szczególnie pacjentów z grupy ryzyka zagrożonej próchnicą o dużej intensywności (korony zębów lub korzeni) oraz przy upośledzonym wydzielaniu śliny.

Dawkowanie

Preparat Colgate Duraphat 5000 przeznaczony jest do stosowania u pacjentów powyżej 16 roku życia. Należy czyścić zęby 3 razy dziennie po posiłku,wykonywać pionowe ruchy szczoteczką, w kierunku od dziąseł do końca zębów. Po umyciu dokładnie wypłukać usta. Czas czyszczenia pastą Colgate Duraphat 5000 powinien wynosić ok. 3 minuty.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Należy pamiętać, że fluor stosowany jako jedyne leczenie nie eliminuje zmian próchniczych i nie jest kompletnym leczeniem schorzenia.

Opinie o Duraphat 5000 pasta do zębów 51 g

Kuba

Bardzo dobry,

milkaq

Liczę na zdrowotne działanie pasty, poleciła mi ją moja stomatolog. Za wcześnie aby pisać o wadach i zaletach produktu.,

Paulina

Testuje, poki co pomaga,

asia

zgodny z opisem oraz zdjęciem.,

Anna

DOSKONAŁY PRODUKT, Z POLECENIA ORTODONTY. ,

Malwina

Kompleksowa ochrona dla moich zębów, dzięki paście mogę cieszyć się pięknym uśmiechem bez konieczności odwiedzania dentysty. ,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Duraphat 5000 pasta do zębów 51 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.