Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 6

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 150ml
Postać Syrop
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Duozinal (2,5 mg + 58 mg)/5ml lek przeciwalergiczny syrop 150 ml Skład

5 ml syropu: 2,5 mg dichlorowodorku cetyryzyny, 58 mg jonów wapnia w postaci wapnia chlorku dwuwodnego, sacharoza, potasu sorbinian, aromat waniliowy AR 0345 (diacetyl, etylu maślan, wanilina, glikol 1,2 - propylenowy, woda), sukraloza, woda oczyszczona

Duozinal (2,5 mg + 58 mg)/5ml lek przeciwalergiczny syrop 150 ml Wskazania

Lek o działaniu przeciwalergicznym. U dorosłych i dzieci powyżej 2lat: łagodzenie objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (takich jak kichanie, świąd nosa, przekrwienie błony śluzowej nosa, zaczerwienienie i swędzenie oczu, łzawienie); łagodzenie objawów przewlekłej idiopatycznej pokrzywki (takich jak świąd, pokrzywka, zaczerwienienie skóry)

Duozinal (2,5 mg + 58 mg)/5ml lek przeciwalergiczny syrop 150 ml Dawkowanie

Dzieci w wieku 2-6 lat: 5 ml syropu 2 razy na dobę.

Dzieci w wieku 6-12 lat: 10 ml syropu 2 razy na dobę.

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 20 ml syropu raz na dobę

Duozinal (2,5 mg + 58 mg)/5ml lek przeciwalergiczny syrop 150 ml Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na cetyryzynę, chlorek wapnia lub którąkolwiek substancję pomocniczą, hydroksyzynę lub pochodne piperazyny; Podwyższone stężenie wapnia we krwi 

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Lek o działaniu przeciwalergicznym. U dorosłych i dzieci powyżej 2lat: łagodzenie objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (takich jak kichanie, świąd nosa, przekrwienie błony śluzowej nosa, zaczerwienienie i swędzenie oczu, łzawienie); łagodzenie objawów przewlekłej idiopatycznej pokrzywki (takich jak świąd, pokrzywka, zaczerwienienie skóry)

Kluczowy składnik

cetyryzyna

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

doustnie

Basia
Mogę polecić. Nie ma skutków ubocznych, syrop jest bezpieczny i nie jest inwazyjny dla organizmu. Nie widzę żadnych efektów ubocznych. Zmniejsza u mnie katar alergiczny, nie mam zatkanych oskrzeli. Poza tym o dziwo ułatwia mi wieczorne zasypianie. Wcześnie wydawało mi się, ze katar jaki mialam jest spowodowany słabą odpornością, dopiero jak wybrałam sie do lekarza rodzinnego, ten uswiadomił mnie, że sytuacja w której katar utrzymuje się ponad miesiąc, może byc spowodowana alergią. I właśnie tak było. Zalecił mi Duozinal i kataru juz nie mam.

Paloma
Przed odkryciem syropu Duozinal praktycznie ciągle chodziłam z katarem. Nie miałam za bardzo pieniedzy na prywatnego lekarza oraz testy alergiczne, a na narodowy fundusz zdrowia wiadomo, jakie są kolejki... Nie robiłam testów, tak wiec nie wiem na co jestem tak w 100% uczulona, ale podejrzewam, ze uczulenie powodują u mnie roztocza bo pomogło kilka rzeczy: zamiana poscieli na antyalergiczna rezygnacja z dywanów oraz wprowadzenie duozinalu Od tamtej pory praktycznie nie mam problemów z katarem.

Piotr
Cierpię od wielu lat na całoroczny katar z powodu uczulenia na kurz i roztocza i u mnie Duozinal działa rewelacyjnie. Zdecydowanie lepszy komfort i praktycznie całkowite zredukowanie dolegliwości. Myślę również, że cena jest przystępna dla kieszeni każdego uczuleniowca. Szczegolnie, że działa u mnie lepiej niż wiele innych wcześniej przetestowanych przeze mnie środkow na alergię.

Dominika
Jestem w trakcie drugiego już opakowania i jestem zadowolona. Moja nastoletnia córka nie była w stanie wypić tabletek, tak wiec wersja w syropie pozwala uniknąć rozdrabniania kapsułek. Dobrze dziala na stany alergiczne. Sklad dobry, bez niepotrzebnych dodatkowych substancji.

Klientka apteki
Dobry w smaku syrop na alergię. Podaję dwójce moich dzieci. Kiedy pojawia się u nich wysypka na ciele czy swędzenie podaję łyżeczkę dziennie. Już na drugi dzień jest poprawa, po kilku dniach nie ma śladu po objawach alergicznych. Wydajny i cenowo korzystniejszy od wielu innych leków na alergię.

Martyna
Dziala skutecznie nawet na intensywne objawy alergii. Nie powoduje przy tym senności. Dostępny bez recepty i można podać starszemu dziecku.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.