Doppelherz aktiv Na drażliwe jelita 30 kapsułek

cena
33,94 zł
Producent Queisser Pharma
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

2 kaps. zawiera: Lactobacillus acidophilus 9,6 mld bakterii, Bifidobacterium lactis 9,6 mld bakterii, Bifidobacterium longum 2,4 mld bakterii, Bifidobacterium bifidum 2,4 mld bakterii, Błonnik prebiotyczny 316 mg.

Wskazania

Preparat do postępowania dietetycznego w syndromie jelita drażliwego (IBS) u dorosłych i dzieci powyżej 6 lat.

Działanie

Preparat zawiera 4 specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakteryjne, które uzupełniają i wzbogacają florę bakteryjną w jelitach. Konkurują one w przewodzie pokarmowym z innymi bakteriami o miejsca przylegania do błony śluzowej i odpowiednio stymulują komórki nabłonkowe.

Dawkowanie

2 razy dziennie po 1 kaps. po posiłku, popić obficie wodą. Dzieci w wieku 6-12 lat: 1 kaps. dziennie najlepiej z letnim pokarmem.

Opinie o Doppelherz aktiv Na drażliwe jelita 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Doppelherz aktiv Na drażliwe jelita 30 kapsułek kupili także:

Hepaslimin 30 tabletek

Suplement diety Hepaslimin zawiera naturalne składniki, których zadaniem jest zapewnienie właściwego trawienia, utrzymanie wątroby w dobrej kondycji oraz zachowanie prawidłowej masy ciała.

Dbając o wątrobę nie należy zapominać o właściwej diecie, z której wyeliminować należy czynniki szkodliwe takie jak alkohol, kawa, tłuste mleko, tłuste ryby, ostre przyprawy. Dodatkowa suplementacją za pomocą Hepaslimin zapewnia nie tylko właściwą pracę wątroby ale również smukłą sylwetkę.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.