Domowa Apteczka Lokomoto Arka Noego 24 tabletki - Data ważności 30-04-2017

cena
9,61 zł
Ilość:
Producent Domowa Apteczka
Pojemność 24 szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Zingiberis officinalis - Imbir (ekstrakt 10:1), standaryzowany na 5% gingeroli: zawartość w porcji dziennej 4 tabletki: 132 mg (co odpowiada 1320 mg kłącza imbiru). Substancje dodatkowe: cukier, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy) - substancja przeciwzbrylająca, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), ditlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca). Tabletka nie zawiera barwników, może różnić sie odcieniem, ze względu na zawartość substancji roślinnych.

Wskazania

ARKA NOEGO LOKOMOTO - ułatwia podróż osobom wrażliwym na przemieszczanie się środkami lokomocji. Dla dzieci od lat 4 i osób dorosłych. 

Działanie

Ekstrakt z kłącza imbiru w naturalny sposób pomaga ograniczyć dyskomfort związany z zaburzeniami trawiennymi w podróży, łagodzi objawy choroby lokomocyjnej. Imbir jest naturalnym składnikiem, dobrze tolerowanym zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe.

Dawkowanie

Dzieci 4-6 lat: 1 tabletka dziennie. Dzieci powyżej 6 lat i osoby dorosłe: 2 tabletki dziennie (należy przyjmować tabletkę na około 30 minut przed podróżą i w razie potrzeby 1-2 tabletki w trakcie podróży). Nie należy przekraczać zalecanej porcji. 

Przeciwwskazania

Nie wskazane dla: kobiet w ciąży i karmiących piersią i osób nadwrażliwych na którykolwiek składnik preparatu.

Domowa Apteczka Lokomoto Arka Noego 24 tabletki - Data ważności 30-04-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Domowa Apteczka Lokomoto Arka Noego 24 tabletki - Data ważności 30-04-2017 kupili także:

Novama Senso termometr elektroniczny do czoła kolor niebieski 1 sztuka

Szybki termometr do czoła NOVAMA SENSO. Technologia pomiaru - na podczerwień. Idealny termometr do domowej apteczki.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.