Dip Rilif żel przeciwbólowy 50 g

cena
11,54 zł
Ilość:
Producent Mentholatum
Pojemność 50g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

1 g żelu: ibuprofen 50 mg, mentol 30 mg

Wskazania

Polecany w bólach reumatycznych, bólach stawów spowodowanych zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bólach pleców, lumbago (postrzale), bólach mięśniowych, bólach w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach, bóle i obrzęki wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych

Działanie

Żel o działaniu  przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, działa miejscowo znieczulająco.

Dawkowanie

Warstwę 1-4cm żelu nałożyć na bolesne miejsce i  wmasować aż do wchłonięcia preparatu. Powtarzać nie częściej niż 3 razy na dobę, z odstępami min. 4 godz.  Miejsc nałożenia preparatu nie należy przykrywać  opatrunkami.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki żelu. Nie stoswać u dzieci poniżej 12 roku życia, na błony śluzowe, wargi, nozdrza, okolice narządów moczowo-płciowych, okolice oczu, na uszkodzoną skórę,

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Dip Rilif żel przeciwbólowy 50 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Dip Rilif żel przeciwbólowy 50 g kupili także:

Magnez + B6 60 tabletek Nord Farm

Magnez i witamina B6 to główne składniki preparatu, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, zaś witamina B6 w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Preparat polecany jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia normalnej diety w magnez i witaminę B6.

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety.


Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.