DicoTuss baby med syrop 100ml

Nowa cena
cena
13,68 zł
Ilość:
Producent Vitis Pharma
Pojemność 100 ml
Postać leku syrop
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

wyrób medyczny do stosowania w kaszlu suchym i mokrym.

Działanie

Wyrób medyczny poprzez działanie mechaniczne wspomaga ochronę i nawilżanie błony śluzowej gardła. W przypadku kaszlu mokrego przyczynia się do upłynnienia śluzu i ułatwia jego odkrztuszanie; w przypadku kaszlu suchego działa łagodząco na podrażnioną błonę śluzową gardła chroniąc ją przed czynnikami o działaniu drażniącym. Wyrób medyczny stworzony na bazie wyciągów naturalnych i miodu, tworzy powlekającą śluzowkę powłokę chroniącą górne drogi oddechowe i uśmierzającą kaszel. Działanie syropu polega na łagodzeniu podrażnień, ochronie błony śluzowej i ułatwianiu usuwania śluzu. Wspomaga on ponadto nawilżanie błony śluzowej oraz upłynnia śluz, dzięki czemu jest on łatwiej odkrztuszany. Wyjątkowa formuła syropu bogata w substancje śluzowe chroni błonę śluzową przed podrażnieniami. Miód zawarty w syropie działa ochronnie i nawilżająco, ponadto nadaje produktowi smak przyjemny dla dziecka.

Dawkowanie

dzieci od 1-go do 2-go roku życia: 2,5ml 2-3 razy dziennie. Dzieci od 3-go do 4-go roku życia: 5ml 2-3 razy dziennie. Dzieci od 5-go do 9-go roku życia: 10ml 2-3 razy dziennie. Nie przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, w trakcie ani po posiłku.

DicoTuss baby med syrop 100ml

Wiktoria

Dicotuss Baby stosuje za każdym razem gdy dziecko ma kaszel nie zależnie czy to suchy czy mokry. Jak dla mnie jest to najlepszy lek na taką dolegliwość a najbardziej przekonuje mnie jego bezpieczny skład.,

Sandra

Ja też zawsze stosuje Dicotuss baby na każdy rodzaj kaszlu i nie mam zastrzeżeń. Pomaga bardzo szybko zarówno i mi i mojemu dziecku.,

naturalny syrop wspomaga kaszel. Dobry na początek infekcji. łagodzi napady nocnego kaszlu.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt DicoTuss baby med syrop 100ml kupili także:

Sanity Simple (smart & easy) inhalator tłokowy 1 sztuka

Profesjonalne urządzenie wysokiej jakości, służące do wykonywania terapii inhalacyjnej w schorzeniach takich jak: astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli i innych chorobach układu oddechowego. Inhalator Simple jest produktem przeznaczonym dla całej rodziny, lekkim, ekonomicznym i prostym w obsłudze.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.