Diclac Lipogel żel 0,01 g/g 100 g (tuba)

cena
13,67 zł
Ilość:
Producent Sandoz
Pojemność 100 g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 g żelu zawiera 10 mg diklofenaku sodu.

Wskazania

Lek ma zastosowanie w leczeniu:

- bólów mięśni i stawów, będących wynikiem przeciążenia,

- bólów i obrzęków pourazowych kończyn (skręcenia i stłuczenia),

- stanów zapalnych stawów obwodowych i kręgosłupa,

- stanów zapalnych tkanek miękkich.

Działanie

Diclac LipoGel to niesteroidowy lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Dzięki formie nowoczesnego żelu o strukturze liposomalnej łatwo przenika przez skórę i dociera do miejsc objętych stanem zapalnym. Zastosowanie podłoża wodno - alkoholowego umożliwia także działanie łagodzące i chłodzące.

Dawkowanie

Przyjmuj lek w dawce i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Preparat nakładać na suchą, czystą skórę w ilości zależnej od rozmiarów bolącego miejsca (najczęściej pasek żelu ok. 4 cm), rozprowadzić w miejscu bólu i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Należy nakładać 3-4 razy na dobę od 2 do 4 gramów leku (objętość odpowiadająca wielkości od wiśni do orzecha włoskiego).

Przeciwwskazania

Preparatu Diclac LipoGel nie należy stosować w trzecim trymestrze ciąży ze względu na działanie diklofenaku, a także w przypadku nadwrażliwości na składnik leku.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Lek może powodować: nudności, wymioty, zgaga lub niestrawność, bóle brzucha, zawroty i bóle głowy, pokrzywki, wysypki na skórze. Gdy powyższe niepożądane objawy nie ustępują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.

Opinie o Diclac Lipogel żel 0,01 g/g 100 g (tuba)

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Diclac Lipogel żel 0,01 g/g 100 g (tuba) kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.